Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2019 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Môžete prekypovať nadbytkom energie, preto je dnes vhodný deň na cestovanie, presadenie sa v pracovnej oblasti a manuálne vyjadrenie svojich myšlienok. Naplno sa ponorte do práce. Svojim odhodlaním strhnete za sebou veľa ľudí.

Býk

Vibrácie dnešného dňa poskytujú prenikavú energiu. Môžete byť dnes svojim správaním trochu unáhlení. Otvorené vyjadrovanie názorov síce môže spôsobiť nepríjemnosti v podaktorých vzťahoch, ale zároveň prinesie lepšie materiálne zaistenie budúcnosti.

Blíženci

Nepokúšajte dnes svoj osud. Nie vždy sa určité veci vydajú smerom, ktorý vás uspokojí. Dávajte si pozor na finančné transakcie, ktoré by pre vás nemuseli byť veľmi výhodne. V rodine očakávajte menšiu roztržku. Partnera ani náhodou neklamte, jednoducho by vás odhalil.

Rak

Je čas prestať plakať nad rozliatym mliekom. Je jasné, že vaša momentálna situácia nie je práve ružová, ale neustálym sťažovaním sa si nepomôžete. Zmiernite svoje nároky na seba, partnera i okolie a možno zistíte, že to nie je až také zlé, ako sa vám to javilo.

Lev

Lipnete najmä v práci na prekonávaných predstavách? Potom zvážte, či vaše hmotné požiadavky nie sú prehnané. Ak sa dnes rozhodujete o použití či nepoužití svojej moci, skúste prejavte viac ľudského pochopenia, prestaňte konať nasilu za každú cenu.

Panna

Čaká vás neľahký deň. Dnes zažijete zo všetkého čosi. Nemajte ale obavu, toho dobrého a pekného bude viac. V práci sa vám bude dariť a môžete očakávať zlepšenie vašej finančnej situácie. Dnes sa vám naskytne veľká šanca, tak ju nepremárnite.

Váhy

Na pracovisku si dávajte pozor na osoby, ktoré vás ohovárajú len preto, že vám závidia. Môže sa stať, že sa budete cítiť z toho všetkého veľmi unavení. Nedajte sa otráviť, spory riešte chladnou hlavou. Doprajte si pomalšie tempo. Nerobte nič na doraz, vyhnete sa zdravotným problémom.

Škorpión

Konečne nastáva čas prosperity, šťastia, radosti a úspechov. Vaše ambície vás neustále posúvajú po rebríčku kariéry. Za vaším úspechom neraz v pozadí stojí človek, ktorému na vás záleží. Prejavte mu svoju vďaku. Dávajte si pozor na unáhlené konanie.

Strelec

Nechajte si pre svoj život len to najlepšie. Riaďte si ho sami. Hlavou. Zlé programy v hlave, rovná sa zlý život. Vynikajúce myšlienky predstavujú vynikajúci život. Opustite bludný kruh. Šanca je blízko. Posilnite svoju oslabenú imunitu. Najmä alergici.

Kozorožec

V práci sa bude dariť ľuďom s pravidelným pracovným časom a tým, ktorých práca vyžaduje cestovanie. Hviezdy vám umožňujú naplno sa ponoriť do práce. Snažte sa robiť všetko s plným nasadením a tvorivosťou. Vo vzťahoch prevládne stereotyp.

Vodnár

Nepozerajte sa na kolegov ako na robotov, ktorí vám majú pomôcť k rýchlemu rastu vašej kariéry. Dôjde im trpezlivosť a nikto vám s ničím nepomôže. Skromnosťou a príjemným vystupovaním dosiahnete viac ako netrpezlivým poháňaním dopredu.

Ryby

Keď vás dnes niekto začne skúšať neprepadnite ani stresu ani panike. Dotyčnému nejde o to, aby vás strápnil, chce skutočne len zistiť, čo naozaj viete. Ak sa uvoľníte a pozbierate všetku svoju energiu, očaríte ho vynikajúcimi vedomosťami i skúsenosťami.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.