Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2019 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Pretrvávajúci nepokoj vo vašej duši môže spôsobiť neprimerané reakcie a neuvážené slová. Pritom sa v osobnom živote dočkáte milého prekvapenia. Nie je vylúčené, že sa vyskytnú problémy pri výchove detí. Ak nepomôže dobré slovo, neváhajte prejsť k účinným metódam.

Býk

Dokonalý pokoj a harmonický poriadok dňa možno premeniť na činorodú energiu. Dnešný deň aj najväčší rojkovia fantazírujúci o šťastí, úspechu, či blahobyte môžu uskutočniť mnoho zo svojich snov. Vôbec pri tom nezáleží na tom, aké veľké alebo nereálne, sú.

Blíženci

Preferujte oddych medzi svojimi. Aj keď patríte skôr k tým osobám, ktoré o trápnosti nemajú núdzu, dnešný deň bude predsa len trochu iný. Skúste viac hovoriť a menej konať. Ušetríte si posmech okolia na vašu adresu. Liekom na posilnenie vašej psychiky je večer strávený vo veselej spoločnosti.

Rak

V dnešný deň budete fungovať ako magnet na hádavých ľudí a preto sa pokúste už len náznak k sporu diplomaticky odviesť. Nedajte sa zlákať ich provokáciami, mali by ste nanič náladu po celý deň. Svojim úsmevom ich odzbrojíte a stručnými reakciami vymedzíte hranice.

Lev

Nezaoberajte sa až tak vážne problémami, ktoré vás dnes sprevádzajú. Nie je vo vašej moci ich vyriešiť. Na všetko treba správny čas. Môžete byť spokojní a hrdí na svoje známosti a priateľov. V danej chvíli je to najlepšie, čo máte. Vykašlite sa konečne na minulé starosti.

Panna

Prežívate náročný deň? Nezúfajte. Všetko zlé sa nakoniec na dobré obráti. Treba mať len trochu viac trpezlivosti a dôvery v seba. Životný partner vám nikdy nezabudne, ak dokážete krízové okamihy spolužitia prejsť humorom, toleranciou a nadhľadom. Určite vám to oplatí.

Váhy

Dokonalý pokoj a harmonický poriadok vo voľnom dni možno premeniť na činorodú energiu. Doprajte vzťahom vo vašom okolí, aby sami dozreli a v správnom okamihu sa prejavili v celej svojej intenzite. Vychutnajte radosť a prejavte vďačnosť.

Škorpión

Dnešný deň je pre vás ako stvorený na nadväzovanie nových známostí. Je možné, že sa zoznámite s veľmi vplyvnou osobou, ktorá vám bude ochotná pomôcť s postupom vo vašom zamestnaní. Vyhýbajte sa však akýmkoľvek flirtom, mohlo by vám to pokaziť trvalý vzťah.

Strelec

Teraz dostávate šancu poupratovať si vo svojich vzťahoch k okoliu a je jedno, či ide o vzťahy partnerské, rodinné alebo priateľské. Vyzdvihnite hodnoty, ktoré sú stále a trvácne a pripomeňte si sľuby, ktoré nikdy neboli dodržané z oboch strán.

Kozorožec

Zamerajte sa na dlhodobé plány aj v súvislosti s mladou generáciou alebo vlastnými ratolesťami, a to nielen v zmysle finančnom, ale skôr záujmovom. Je možné ich povahové črty osobnosti zosúladiť s vašimi očakávaniami, ktoré na nich viažete? Zamyslite sa.

Vodnár

Vaše súkromie bude dnes popretkávané drobnými nezhodami, no ak získate nad nimi nadhľad, všetko sa obíde bez menších starostí. Nebojte sa, všetko dobre dopadne, vyjdete z toho ako víťaz, ale pôvod sporu sa aj tak nedozviete. Nevadí!

Ryby

Môžete natrafiť na známych, s ktorými ste sa už dávno nevideli. Dobre si premyslite, čo poviete a urobíte. Rysujú sa vám prostredníctvom nich zaujímavé príležitosti. Prežite deň s maximálnou aktivitou, lebo by opak mohol vyvolať bolesti hlavy alebo nespavosť.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.