Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2018 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Postavenie hviezd vás bude smerovať k túžbe po hmotnom bohatstve. Uspokojivé výsledky však dosiahnu len tí, čo budú postupovať opatrne a kriticky k ponúkaným možnostiam. V kontakte s inými ľuďmi si veľmi dobre zvážte, čo poviete a urobíte skôr ako dospejete k záveru.

Býk

Dnes sa pozerajte na veci s nadhľadom, aby ste nestratili rozhľad a kontrolu. Dnešný deň vám rozjasní skvelá správa. V pracovnej oblasti môžete čakať ďalšie úspechy. Je správny čas aj na vytyčovanie cieľov. Otvoria sa vám nové možnosti, ktoré vám prinesú finančný zisk.

Blíženci

Za žiadnu cenu hneď zrána nepodľahnite skľučujúcim myšlienkam. Myslite pozitívne a snažte sa o stretnutie s ľuďmi, ktorí sú veselí a majú dobrú náladu a sršia optimizmom. Svoje povinnosti si nezabudnite splniť bez odporu a vo veciach si udržujte poriadok.

Rak

V tomto období máte veľkú šancu na príliv financií, ktorý vám dodá úžasný pocit nezávislosti. Vďaka tomu sa dokážete tešiť z krás života, ktorých reálnu hodnotu takto budete môcť skutočne naplno oceniť. Už dnes začnite zamýšľať vaše ďalšie kroky.

Lev

Nepredpokladané finančné výdavky, problémy na ceste alebo v zamestnaní a konflikty s nadriadenými vám môžu pokaziť náladu na celé predpoludnie. Ak chcete dosiahnuť dobrú náladu, mali by ste sa väčšmi usilovať. Vsaďte na nadhľad a taktiku.

Panna

V práci sa situácia vyvíja všelijako, ale niet sa čoho báť. Nadriadení konečne ocenia vašu snahu. V osobnom živote to vyzerá viac ružovo. Buďte úplne bez obáv, po búrke sa zakaždým vyjasní. Možno vás čaká susedská škriepka. Svojmu telu doprajte viac pohybu.

Váhy

Dnešný deň je pre vás ako stvorený na presadzovanie vašich plánov v zamestnaní. V žiadnom prípade nemajte strach vyjadriť svoj názor. Je viac než pravdepodobné, že zapôsobíte vedenie. Neprepínajte však svoje sily a dávajte si pozor na zdravie.

Škorpión

Postavenie hviezd je pre vás mimoriadne priaznivé a praje smelým plánom. Nemajte obavy z nových vecí. Nastáva vhodný čas na vybavovanie formalít, hlavne ak sa spájajú s cudzinou. V prípade, že cestujete, nemali by ste mať problémy.

Strelec

Uskutočňovanie odvážnych plánov, prinesie dnes naplnenie, ak nepramení z negatívnych pocitov - hnevu a zlostí. Nazrieť si do vlastného vnútra, vyžaduje rovnako veľkú odvahu ako odvážny skok do nepoznaných situácií. Pomáha, aby ste nestúpili vedľa.

Kozorožec

Dnes očakávajte prílev pozitívnej energie, za pomoci ktorej vyriešite mnohé problémy k vašej plnej spokojnosti. Z vášho života zmizne všetka zlá nálada. Vo všetkom, čo robíte, dodržiavajte pravidlá, aby vám potom niekto nemohol spochybniť vašu cestu za úspechom.

Vodnár

V zamestnaní neočakávajte žiadne prevratné zmeny. Nenechajte sa ukolísať stereotypom. Dávajte si pozor na roztržitosť. Mohli by ste totiž prísť o peňaženku. V partnerskom vzťahu sa snažte udržať pokojnú atmosféru za každú cenu.

Ryby

Nepriaznivé obdobie pominulo a vám sa opäť začína dariť. Pociťujete príliv energie a praje vám šťastie. Nešetrite však obozretnosťou najmä vo finančných záležitostiach. Ak sa chystáte do väčších investícii dopredu si ich dôkladne overte a premyslite.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.