Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2019 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Ak sa pred vami otvárajú nové možnosti a plány, zvážte ich predovšetkým z finančného hľadiska. Mohlo by sa stať, že prvý dojem, ktorý vás úplne uchvátil nie je až taký výhodný, ako sa vám zdalo. Radšej sa držte overených metód a nepúšťajte sa do ničoho bezhlavo.

Býk

Dnešný deň je ako stvorený na to, aby ste vyriešili problémy, ktoré sa s vami už dlhšie spájajú. Využite to, že sú vám hviezdy priaznivo naklonené a riešte všetko, čo sa riešiť dá. Urobíte veľa dobrého a užitočného nie iba pre vás, ale aj pre vaše okolie. Máte šancu presadiť sa v čomkoľvek.

Blíženci

V práci dôjde k malým zmätkom s veľkými dôsledkami. Vy však zatiaľ môžete ostať pokojní. Táto záležitosť sa vám našťastie vyhne a odnesie si to niekto iný. Napätie však na istú dobu pocítite vy aj vaši kolegovia. Hrozí väčšia nervozita a sklon k hádkam na pracovisku.

Rak

Máte vynikajúcu príležitosť predviesť sa a dosiahnuť pozíciu, o ktorú sa dávno usilujete. Pomôcť vám môžu aj ľudia, ktorí sa od vás odvracali, ale zmenili na vás názor. Máte veľkú šancu postupu v kariére. Nesmiete sa ale nechať odradiť neprajníkmi.

Lev

V priebehu dňa sa vám bude dariť vybaviť všetko podľa vašich predstáv, i keď môže hroziť trápna situácia. Menej sa sťažujte najmä pred ľuďmi, ktorí vás dobre nepoznajú a mohli by vaše ponosy vziať vážne. Vyzeralo by to dosť neperspektívne.

Panna

Vaša smelosť dnes stúpne a stanete sa najväčším kritikom pomerov na pracovisku, politiky, ale aj konkrétnych ľudí. Nečudo, že sa davy nepriateľov rozmnožia. Konkurenti vám trochu okorenia život. Naštartujú však aj zdravú súťaživosť.

Váhy

Vaša túžba po víťazstve je naozaj namieste, pokiaľ ide o pracovné záležitosti. Dnes sa budete totiž musieť vyrovnať so zradnou, zákernou a falošnou osobou. Vyhýbajte sa však agresivite. Vaša vnútorná odvaha podstúpiť riziko bude nakoniec odmenená.

Škorpión

Pre mnohých z vás znamená tento deň nový začiatok. Ideálny deň na pretrhnutie všetkých pút, ktoré ste pociťovali ako zväzujúce. Nedbajte na rady okolia a všetko sa vyrieši k spokojnosti. Vhodným riešením situácie je načúvať svojej intuícii a podľa nej konať.

Strelec

Dnes v práci nedôjde k žiadnym významným zvratom, ktoré by mali priamy vplyv na kariéru. V partnerskom vzťahu sa začína obdobie plné pokoja, lásky a mieru. Nenarušia ho ani názorové nezhody. Budete prekvapení partnerovou otázkou, no nedajte sa zaskočiť.

Kozorožec

Nechcite mať dnes moc nad tým, čo sa vo vašom okolí odohráva. Dajte tomu voľnosť a vaše očakávania budú naplnené. Svojim pričinením by ste iba odsunuli výsledok udalostí a je možné, že by ste tým niekoho zbytočne nehnevali. Pohoda. Všetko je ako má byť.

Vodnár

Dobre sa dívajte, čo robia tí, ktorých považujete za úspešných. Potom sa vám možno podarí pochopiť, že sú veci, ktorým venujete až zbytočne veľa pozornosti a aj napriek tomu z nich nič nemáte. Ak sa začnete viac snažiť zmeniť to, bude sa dariť aj vám.

Ryby

Pre mnohých z vás deň znamená nový začiatok. Pocítite nával novej energie, ktorá mení všetko staré. Usmernite ju a nájdite jej jasný cieľ. Pomôže vám urýchliť splnenie vytýčených predstáv. Niekto sa vám bude snažiť nahovoriť klamstvá, nenechajte sa obalamutiť.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.