Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2018 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Tento deň sa môžete spoľahnúť na značnú dávku šťastia v kariére a v profesionálnych záležitostiach. Dokážete vyzdvihnúť všetky pozitívne stránky svojej osobnosti. Všetci vás budú obdivovať. Dávajte si však pozor na márnotratnosť, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Býk

Dnes sa môžete dostať na kĺb svojim problémom. Minulosť na vás síce pôsobí silnejšie ako si pripúšťate, ale teraz prichádza neopakovateľná príležitosť zbaviť sa nízkeho sebavedomia a neúspechu. Uvidíte! Vápnik pôsobí ako prevencia zdravotných problémov s kosťami. Pamätajte na to.

Blíženci

V dnešný deň by ste si mali dávať pozor na to, čo a hlavne - komu - poviete. Dôverné informácie si nechajte radšej pre seba. V zamestnaní vás nečaká žiadna zmena. Večer si vyhraďte na stretnutie s priateľmi a doprajte si príjemný oddych.

Rak

Dnes budete možno na niektorých ľudí pôsobiť nevyrovnane a neisto. Bude to asi vplyvom toho, čo ste v poslednom čase zažili. Stres a nervozita, ktoré vás nedávno trápili však pominuli a vy sa opäť dostávate do formy. Začína sa vám dariť. Nezabúdajte na optimistickú budúcnosť.

Lev

Pozor na sľuby, neuvážené slová a nebezpečné flirty na pracovisku. Láska vás zaplavuje, pohlcuje a rozptyľuje. Hrozí totiž problém kolosálnych rozmerov. Mohli by ste prísť o prácu! Všetky vážnejšie povinnosti radšej preložte ne vhodnejší termín, skúšky a konkurzy takisto.

Panna

Možno máte chuť urobiť dnes sto vecí naraz. A možno sa vám to aj podarí a budete sa cítiť ako hviezda. Je to v poriadku. Ak zároveň stihnete vykonať aj tú jednu jedinú záležitosť, ktorú odkladáte už hodne dlhú dobu. Duša pozná, čo lieči a čo je iba náhrada.

Váhy

Dnes môžete podávať aj fyzicky náročné výkony. Budete pociťovať viac energie a odvahy. Pre praktický život to znamená zvýšiť si príjem alebo nájsť nový zdroj financií a tým sa zlepšia vaše existenčné podmienky a vo vzťahu nastane oteplenie mrazivej atmosféry.

Škorpión

Dnes sa radšej z ďaleka vyhnite akémukoľvek riziku. Buďte zvlášť opatrní vo finančných záležitostiach a aj tam, kde ste si úplne istí sa vám môže výsledok zmariť. Ak si dáte pozor, čaká vás v celku príjemný deň navyše plný príjemných prekvapení.

Strelec

Na pracovisku si dávajte pozor na osoby, ktoré vás ohovárajú len preto, že vám závidia. Môže sa stať, že sa budete cítiť z toho všetkého veľmi unavení. Nedajte sa otráviť, spory riešte chladnou hlavou. Doprajte si pomalšie tempo. Nerobte nič na doraz, vyhnete sa zdravotným problémom.

Kozorožec

Dnes bude skôr harmonický deň. Pozícia planét vám zaručuje dobrú náladu a pozitívny postoj ku všetkým úlohám v práci aj doma. Nič nepríjemné by vás dnes nemalo stretnúť. Pokiaľ by ste pocítili nejaké zdravotné ťažkosti, zapríčinila ich nestriedmosť v poslednom období.

Vodnár

V tento deň sa bude mimoriadne dariť všetkým z oblasti podnikania. Máte možnosť zvíťaziť v prostredí súťaženia, prejavením svojej sily, odhodlania a sebavedomia. Váš postup a osobný vývoj závisí od miery vyvinutého úsilia. Vynaložená energia sa vám určite vyplatí.

Ryby

Je čas prestať plakať nad rozliatym mliekom. Je jasné, že vaša momentálna situácia nie je práve ružová, ale neustálym sťažovaním sa si nepomôžete. Zmiernite svoje nároky na seba, partnera i okolie a možno zistíte, že to nie je až také zlé, ako sa vám to javilo.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.