Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2018 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes v práci nedôjde k žiadnym významným zvratom, ktoré by mali priamy vplyv na kariéru. V partnerskom vzťahu sa začína obdobie plné pokoja, lásky a mieru. Nenarušia ho ani názorové nezhody. Budete prekvapení partnerovou otázkou, no nedajte sa zaskočiť.

Býk

Problémy sú na to, aby sme ich riešili. Ak sa necháte otráviť a znechutiť prvou prekážkou, nepočítajte s veľkým úspechom. Poraďte sa s niekým skúsenejším v danej oblasti a pustite sa opäť s chuťou do riešenia neodkladných záležitostí.

Blíženci

Dnes je ten správny čas na zhodnotenie vašich doterajších výsledkov. Ste na tom dobre, pretože hľadíte dopredu, ale zároveň myslíte na zadné kolieska. Všimnú si to a ocenia to aj vaši nadriadení. Venujte sa viac zlepšeniu chronických zdravotných problémov.

Rak

Dnes zbierate plody z minulosti a zároveň sadíte pre zber v lete budúceho roku. Dobre si rozmyslite, aký strom chcete zasadiť a aký úspech vám to prinesie. Ak vás nahnevá, čo sa dozviete, niečo urobte. Oslovte tých, ktorí za vami stoja, alebo takých nájdite. Zapojte ich do svojej "výpravy".

Lev

Nepredpokladané finančné výdavky, problémy na ceste alebo v zamestnaní a konflikty s nadriadenými vám môžu pokaziť náladu na celé predpoludnie. Ak chcete dosiahnuť dobrú náladu, mali by ste sa väčšmi usilovať. Vsaďte na nadhľad a taktiku.

Panna

Čokoľvek, čo dnes urobíte navyše, by bolo na škodu. Urobíte lepšie, keď svoju aktivitu stlmíte a vyhnete sa tak uštipačným narážkam. Mohlo by sa vám stať, že by ste svoje úlohy nesplnili podľa vašich predstáv, a to by vás len rozladilo. Menej je niekedy viac, hlavne pre zdravie.

Váhy

V pracovnej oblasti zbytočne neplytvajte energiou. Viete veľmi dobre, že pracujete medzi mnohými nevrlými ľuďmi. V rodinnom živote zavládne harmónia. Partner vám splní všetko, čo vám na očiach uvidí. Ale nezneužívajte jeho veľkorysosť, v budúcnosti by vám to mohol vytknúť.

Škorpión

Dnes sa možno stanete obeťou vlastnej starostlivosti. Ak je toho na vás v poslednom čase moc, mali by ste určite pustiť z hlavy všetko menej významné a sústrediť sa iba na to, aby ste neprešvihli dôležité termíny. Nezabúdajte na oddych.

Strelec

Konečne si opäť začínate dostatočne veriť. Môže za to úspech, ktorý ste mali v poslednej dobe. Vaše sebavedomie nemôžu ohroziť ani závistliví a klebetní ľudia. Dostávate sa na výslnie, a to len vďaka vašej vlastnej snahe a húževnatosti.

Kozorožec

Zmeny sú síce potrebné, ale zavádzať by ste ich mali systematicky a najmä diplomaticky. Prílišným tlakom by ste mohli svoje okolie prinútiť k obrannej reakcii a dohoda by potom ostala v nedohľadne. Úspech, ktorý máte na pred nosom, vám už ale neunikne.

Vodnár

Stojíte pred dôležitým problémom, ktorého vyriešenie môže ovplyvniť celé nasledujúce obdobie vášho života. Snažte sa naň pozerať s nadhľadom a zbytočne nedramatizujte. Pri troche snahy a rozvahe všetko dopadne podľa vašich predstáv.

Ryby

Dokážete zaujať jedinečnými schopnosťami a viete o tom. Závisť okolia, s ktorou sa dnes budete musieť porátať, je o to horšia, že príde od vám blízkych osôb, s ktorými ste rátali ako s podporou pri vašich úspechoch. Buďte pozitívni, práve ste vytriedili burinu od zrna.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.