Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2019 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Tento deň je vhodný na nové začiatky v pracovnej i spoločenskej oblasti, ale môže vniesť napätie do vzťahov. Ak ste vzťahy postavili na vzdušných zámkoch, udalosti dostanú rýchly spád. Keď sa však nebudete blokovať starými zvykmi, môže sa na vás usmiať šťastie.

Býk

Dnešný deň je charakteristický veľkým záujmom o analyzovanie diania a triedenia poznatkov z bezprostredného okolia. V pracovnej oblasti môžu mať úspech podnikatelia a ľudia z oblasti výskumu a diagnostiky. V oblasti partnerských vzťahov naopak radšej neanalyzujte.

Blíženci

V tento deň sa objaví vysoký potenciál moci v riešení konfliktov. Navonok úspešný deň pre podnikavých ľudí, ale pozor na možnú faloš a podvody. To, čo sa vám podarí odhaliť, vám môže pripraviť moment údivu. Môžete však materiálne získať.

Rak

Objavíte sklony k chvíľkovým výbuchom hnevu, za čo vďačíte svojej iskrivej, nepokojnej energii vo vás. Tieto výlevy emócií by ste mali pozitívne zacieliť smerom k vašej tvorivosti. Aby ste v takej chvíli upokojili svoje vnútro, potrebujete pokoj a emočnú stabilitu.

Lev

Na pracovisku si dávajte pozor na osoby, ktoré vás ohovárajú len preto, že vám závidia. Môže sa stať, že sa budete cítiť z toho všetkého veľmi unavení. Nedajte sa otráviť, spory riešte chladnou hlavou. Doprajte si pomalšie tempo. Nerobte nič na doraz, vyhnete sa zdravotným problémom.

Panna

Niektorí niečo nadobudnú, iní zasa ledva udržia to, čo pokladali za isté. Medzi kolegami a konkurentmi nie je žiadny rozdiel – tí najbližší azda iba lepšie predstierajú, že sa ich nedotkol váš úspech. Obrňte sa proti závisti a zlosti. Ukážte svoju razanciu a neochvejnosť.

Váhy

Vo zvýšenej miere sa objaví tendencia potláčať pocity do svojho vnútra a tvrdohlavo trvať na svojich presvedčeniach. Keď ste podráždení, porozmýšľajte, prečo o tom, čo vás rozčuľuje, nehovoríte. Správajte sa k ľuďom, ako chcete aby sa do budúcna oni správali k vám.

Škorpión

Možno sa vám nepodarí stihnúť všetko. Dopoludnie bude síce vynikajúce a všetko vám pôjde od ruky, popoludní však vaša energia i tvorivosť rapídne poklesne, a to sa prejaví aj na vašich výkonoch. Večer už budete úplne vyčerpaní a zrelí akurát tak do postele. Prispôsobte sa tomu.

Strelec

Prišiel čas konať a realizovať podstatné veci. Každodenné malichernosti môžete nechať na iný deň. Zvoľnite tempo a sústreďte sa na jednu konkrétnu záležitosť. Zvyšný čas sa venujte záľubám. Vráti sa vám to. Budete sa cítiť lepšie a pokojnejšie. Očakávajte úspech.

Kozorožec

O svojich kvalitách hovorte bez zveličovania, ale tiež bez zbytočnej skromnosti. V najbližšej budúcnosti si vás zrejme všimne niekto, komu vaše vlastnosti a schopnosti prídu vhod a vy tak dostanete šancu na váš ďalší profesionálny rast. Buďte však úprimní.

Vodnár

V tomto období máte veľkú šancu na príliv financií, ktorý vám dodá úžasný pocit nezávislosti. Vďaka tomu sa dokážete tešiť z krás života, ktorých reálnu hodnotu takto budete môcť skutočne naplno oceniť. Už dnes začnite zamýšľať vaše ďalšie kroky.

Ryby

Deň bude mať mierny priebeh. V práci má sklon dominovať pravidelná, zabehnutá a usporiadaná činnosť. Viac ako inokedy je sklon myslieť hlavne na svoj domov. Prejavte lásku k blízkym. Skúste pomôcť niekomu zo svojho okolia alebo vyjadriť pochopenie pre jeho trápenia.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.