Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2017 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes je priaznivý čas pre manželstvo, spoločné rozhodnutia, úprimné a otvorené rozhovory, vrátane rokovaní s obchodnými partnermi. Dostávate veľa energie, ktorú môžete pozitívnym smerom využiť doma aj v zamestnaní. Zoberte na seba viac zodpovednosti, sústreďte sa na neodkladné záležitosti.

Býk

Dnes je vhodný deň na uzatváranie obchodných zmlúv. Ak budete v obchodnej oblasti postupovať rozumne, oplatí sa vám to. Pokiaľ je práca pre vás koníčkom, cítite sa v nej veľmi dobre. Nenechajte si pokaziť náladu planými rečami. Radšej sa venujte aktívnemu športu.

Blíženci

Ak si už dlhšiu dobu lámete nad niečím hlavu, prišiel ten správny čas na vyriešenie tohto hlavolamu. Výsledkom budete milo prekvapení. Neupadnite však do sladkej nečinnosti, ale opäť zapojte všetky sily a pracujte na plný výkon. Vyplatí sa vám to.

Rak

Niekto vám chce ukradnúť nápad alebo sa vyšplhať po vašom chrbte. Dávajte si pozor najmä na sladkasté úsmevy závistlivcov. Čím viac ste dosiahli, tým zelenší sú ľudia naokolo od závisti. Našťastie si viete rady aj s podrazmi a klebetami, ktorým neuniknete.

Lev

Konečne treba uskutočniť dlho odkladané stretnutie. Budete milo prekvapení neočakávaným záujmom. Vo finančných záležitostiach sa neprenáhlite. Zvážte požiadavky druhej strany a nehľadajte bočné úmysly. Skúste väčšmi dôverovať.

Panna

Svojmu osobnému úsiliu nezostanete nič dlžní. Zachovajte vo veciach rovnováhu a nechajte sa viesť svojimi pocitmi. Neplytvajte ale zbytočne energiou a kde na úlohy nestačíte požiadajte niekoho o pomoc. Zbytočne neprepínajte svoje sily.

Váhy

Pustíte sa do realizácie niektorých starých plánov a neprestanete, pokiaľ sa nedostavia prvé výsledky. Musíte však dopredu rátať s tým, že dobrovoľne sa s vami do odvážnych projektov len tak niekto nepustí. Nestrácajte trpezlivosť a húževnatosť.

Škorpión

Dnes sa pozerajte na veci s nadhľadom, aby ste nestratili rozhľad a kontrolu. Dnešný deň vám rozjasní skvelá správa. V pracovnej oblasti môžete čakať ďalšie úspechy. Je správny čas aj na vytyčovanie cieľov. Otvoria sa vám nové možnosti, ktoré vám prinesú finančný zisk.

Strelec

Ak chcete dosiahnuť spoločenskú prestíž, mali by ste sa viac usilovať. Buďte praktickejší, cieľavedomejší a ľahšie môžete nadväzovať cenné známosti. Zamerajte sa na presadzovanie svojich plánov a predstáv. Ak ste o ich užitočnosti presvedčení, smelo zaklopte na šéfove dvere.

Kozorožec

Snažte sa o intuitívny pohľad na situácie, ktoré sa v tento deň vyskytnú. Dôverujte svojim citom a konajte v súlade s nimi. V tento deň môžete vytušiť správnu príležitosť prinášajúcu materiálne zaistenie do budúcnosti.

Vodnár

Stane sa niečo, po čom ste dávno túžili a budete mať možnosť vytýčiť si smelšie ciele, ako to získať. Vynikajúca nálada a pocit, že sa vám všetko darí, by vás nemali strhnúť k tomu, aby ste zabudli na detaily pri zavŕšení práce. Zjednodušením si môžete všetko skomplikovať.

Ryby

Dnešný deň majú sklon emócie silne ovplyvňovať úsudok a môže dôjsť k nechtiac spôsobeným nedorozumeniam. Na jednej strane môžete mať zvýšený pocit, že všetko zvládnete sami a na strane druhej budete túžiť po komunikácii. Prijmite ponúkanú pomoc.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.