Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2018 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Nepredpokladané finančné výdavky, problémy na ceste alebo v zamestnaní a konflikty s nadriadenými vám môžu pokaziť náladu na celé predpoludnie. Ak chcete dosiahnuť dobrú náladu, mali by ste sa väčšmi usilovať. Vsaďte na nadhľad a taktiku.

Býk

Dnes si nerobte nič z menších nepríjemností, s ktorými sa stretnete na cestách alebo v práci. Starší ľudia vám rady podajú pomocnú ruku. Nezabúdajte na svoje povinnosti, mohlo by sa vám stať, že premeškáte niečo naozaj veľmi vážne.

Blíženci

V dnešný deň by ste si mali dávať pozor na to, čo a hlavne - komu - poviete. Dôverné informácie si nechajte radšej pre seba. V zamestnaní vás nečaká žiadna zmena. Večer si vyhraďte na stretnutie s priateľmi a doprajte si príjemný oddych.

Rak

Nielen v súkromí, ale aj v práci môžete prežívať neodôvodnenú nespokojnosť. Skôr, ako začnete konať, pozrite na svoj problém s odstupom. V pracovnej oblasti môžete očakávať úspech. Dnešok rozjasní výborná správa v súkromí a pocítite prílev novej energie.

Lev

Nebuďte ľahkomyseľní v materiálnych otázkach, radšej dvakrát porozmýšľajte. V súkromí si dávajte pozor na jazyk, aby ste zbytočne neurazil osobu, na ktorej vám veľmi záleží. Nemajte strach, nie každý deň bude ako ten dnešný.

Panna

Dávajte si pozor, aby ste si v pracovnej sfére nemýlili ústretovosť s podlízavosťou. Vaši kolegovia by si to mohli všetko zle vysvetliť a vy by ste sa mohli dostať do spoločenskej izolácie. Snažte sa jednať s každým na rovinu, ale slušne a úctivo.

Váhy

Dnešný deň vám prinesie inšpiráciu. Musíte sa však dobre okolo seba obzerať s otvorenými očami. Snažte sa využiť tento prílev energie vo svoj prospech. Nie je vylúčený ani finančný zisk bez vážnejšieho rizika. S partnerom si doprajte romantický víkend na neobvyklom mieste.

Škorpión

Sústredíte sa moc na pracovné záležitosti. Ak máte málo času na svoje osobné záležitosti robíte chybu, pretože práve teraz vám môže uniknúť niečo veľmi dôležité. Zaoberajte sa aj svojim zdravím a nič nezanedbávajte, ochorieť môžete aj v neskôr. Teraz na to nie je vhodný čas.

Strelec

V práci dôjde k malým zmätkom s veľkými dôsledkami. Vy však zatiaľ môžete ostať pokojní. Táto záležitosť sa vám našťastie vyhne a odnesie si to niekto iný. Napätie však na istú dobu pocítite vy aj vaši kolegovia. Hrozí väčšia nervozita a sklon k hádkam na pracovisku.

Kozorožec

Môže dôjsť k zmenám. Koleso života sa obráti. Udalosti vás prinútia zamyslieť sa nad minulosťou. Hľaďte na veci s nadhľadom. Do popredia vystupuje kladenie dôrazu na zachovávanie rovnováhy medzi materiálnymi a duševnými hodnotami.

Vodnár

Dnes intuícia veľmi narastá. Prináša vyrovnaný a praktický základ všetkým činnostiam. Vyburcuje dynamickú stránku osobností. Hor sa do napĺňania cieľov! Je tiež mimoriadne vhodným dňom na spoločenské udalosti spojené s konverzáciou, vybavovaním a vyjednávaním.

Ryby

Veľký vzrast vitality a vnútorného napätia sa prejaví nervozitou, precitlivenosťou, nerozhodnosťou na úradoch a v práci. To všetko môže spôsobiť konflikty na pracovisku. V súkromí sa vám však bude veľmi dariť. Nevyhľadávajte nepríjemnosti a venujte sa rodine.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.