Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2017 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnešný deň bude pre vás skutočne prínosným - nielen novými skúsenosťami, ale taktiež aj po finančnej stránke. Je vhodný čas na to, aby ste postupne začali presadzovať svoje plány vo sfére zamestnania - nebolo by to zlé ani v súkromnom živote.

Býk

Pokiaľ ste si tento dátum zvolili ako začiatok nejakej novej aktivity, vybrali ste si využívanie originálneho myslenia. Skúste si uvedomiť skutočnosť vysokej hladiny emocionálnej energie. Vašou úlohou je usmerniť ju a vložiť do nejakej tvorivej činnosti.

Blíženci

Výkony dnešného dňa nemusíte vôbec považovať za podpriemerné. Naopak, začína sa vám dariť a stúpne tak i vaše sebavedomie. Máte dostatok tvorivých nápadov, aby ste nimi nadchli nielen šéfa, ale aj nedôverčivých kolegov. Poriadne predveďte svoje kvality.

Rak

Dnes pre vás bude platiť, podaj niekomu prst a stiahne ti celú ruku. Niekto vo vašom okolí odhalí vaše schopnosti a zručnosti a bude sa ich snažiť využiť vo svoj prospech. Možno pre vás bude ťažké povedať nie, ale určite sa nenechajte sa zneužívať.

Lev

Aj keď tento deň môže pôsobiť nepredvídateľne, prináša nádej tam, kde iní stroskotali. Pokiaľ sa dnes podaktorí z nás rozhodli vyriešiť svoju materiálnu, alebo majetkovú situáciu, či zmeniť bývanie, postavenie hviezd je im naklonené.

Panna

Dnes sa nepohrávajte s myšlienkou na zmenu zamestnania. Nie je vhodný čas ani na kúpu či predaj nového rodinného hniezda. Nepúšťajte sa do majetkových sporov s partnerom, mohol by vás zaskočiť argumentom, proti ktorému by ste nič nezmohli a ublížili si.

Váhy

Dnešok budete považovať za veľmi zamotaný. Súvislosti sa však v žiadnom prípade nedopátrate. Menej sa starajte o podrobnosti, zvykajte si na celkový rozhľad. Nepreháňajte puntičkárstvo! Kozmická konštelácia svedčí o vašej výkonnosti.

Škorpión

V návale každodenných povinností by ste nemali zabúdať na vaše dlhodobejšie ciele a projekty. Máte pocit, akoby ste stále doháňali nesplnené resty a na viac už vám neostávajú sily ani chuť. Skúste viac oddychovať a naberiete tak novú energiu i inšpiráciu.

Strelec

Ak si už dlhšiu dobu lámete nad niečím hlavu, prišiel ten správny čas na vyriešenie tohto hlavolamu. Výsledkom budete milo prekvapení. Neupadnite však do sladkej nečinnosti, ale opäť zapojte všetky sily a pracujte na plný výkon. Vyplatí sa vám to.

Kozorožec

S obľubou preberáte zodpovednosť za kolektív a staráte sa o ľudí, ako len dokážete. Avšak pokiaľ toho na seba naložíte príliš veľa, ocitnete sa v pasci a ihneď zatúžite utiecť. Ak budete využívať logické myslenie namiesto nevedomých impulzov, naučíte sa prijímať realistickejšie záväzky.

Vodnár

Tento deň je vhodný na nové začiatky v pracovnej i spoločenskej oblasti, ale môže vniesť napätie do vzťahov. Ak ste vzťahy postavili na vzdušných zámkoch, udalosti dostanú rýchly spád. Keď sa však nebudete blokovať starými zvykmi, môže sa na vás usmiať šťastie.

Ryby

Lipnete najmä v práci na prekonávaných predstavách? Potom zvážte, či vaše hmotné požiadavky nie sú prehnané. Ak sa dnes rozhodujete o použití či nepoužití svojej moci, skúste prejavte viac ľudského pochopenia, prestaňte konať nasilu za každú cenu.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.