Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2019 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnešný deň je ako stvorený na to, aby ste vyriešili problémy, ktoré sa s vami už dlhšie spájajú. Využite to, že sú vám hviezdy priaznivo naklonené a riešte všetko, čo sa riešiť dá. Urobíte veľa dobrého a užitočného nie iba pre vás, ale aj pre vaše okolie. Máte šancu presadiť sa v čomkoľvek.

Býk

Život nie je iba o plánovaní, ale aj plnení plánu a zachovaní si dobrej energie. Neustále nadšenie najviac pomáha na ceste k úspechu. Zaoberajte sa tým, čo vám uľahčí bežný život. Vašim cieľom nech je gastronomické potešenie, nie iba nasýtenie.

Blíženci

Zaznamenáte a uvedomíte si pomalé vzmáhanie sa v realizácii svojich cieľov. Vhodný deň na zásadné prehodnotenie materiálnych hodnôt. Ak dodržíte vyrovnanosť v konaní a nezneužijete niečiu - dôveru, môžete byť bohato a prekvapivo odmenení.

Rak

Možno máte chuť urobiť dnes sto vecí naraz. A možno sa vám to aj podarí a budete sa cítiť ako hviezda. Je to v poriadku. Ak zároveň stihnete vykonať aj tú jednu jedinú záležitosť, ktorú odkladáte už hodne dlhú dobu. Duša pozná, čo lieči a čo je iba náhrada.

Lev

Výkony dnešného dňa nemusíte vôbec považovať za podpriemerné. Naopak, začína sa vám dariť a stúpne tak i vaše sebavedomie. Máte dostatok tvorivých nápadov, aby ste nimi nadchli nielen šéfa, ale aj nedôverčivých kolegov. Poriadne predveďte svoje kvality.

Panna

Možno ste ráno vstali tou nesprávnou nohou z postele. Nezúfajte. Deň je krásny. Stačí si spomenúť na svoje prvé začiatočnícke chyby a zistíte, že ste profesionáli vo svojom odbore. Je to čierne na bielom. Vy sami máte moc zmeniť svoj život – aj ten súkromný.

Váhy

Dnešný deň vám prinesie inšpiráciu. Musíte sa však dobre okolo seba obzerať s otvorenými očami. Snažte sa využiť tento prílev energie vo svoj prospech. Nie je vylúčený ani finančný zisk bez vážnejšieho rizika. S partnerom si doprajte romantický víkend na neobvyklom mieste.

Škorpión

Dnes sa radšej z ďaleka vyhnite akémukoľvek riziku. Buďte zvlášť opatrní vo finančných záležitostiach a aj tam, kde ste si úplne istí sa vám môže výsledok zmariť. Ak si dáte pozor, čaká vás v celku príjemný deň navyše plný príjemných prekvapení.

Strelec

Dnešný deň je ako stvorený na nadväzovanie nových partnerských vzťahov. Prichádza pre vás šťastné obdobie najmä v oblasti lásky. V súkromí pôjde všetko bez problémov. Je však možné, že v zamestnaní budete mať menšie nezhody so staršími kolegami.

Kozorožec

Veľký vzrast vitality a vnútorného napätia sa prejaví nervozitou, precitlivenosťou, nerozhodnosťou na úradoch a v práci. To všetko môže spôsobiť konflikty na pracovisku. V súkromí sa vám však bude veľmi dariť. Nevyhľadávajte nepríjemnosti a venujte sa rodine.

Vodnár

Vaše plány na realizáciu nesplnených snov sú na dobrej ceste. Sledujte pokojne smer, ktorý ste si vytýčili. Veď istotu, ktorú máte v súčasnosti, tak vás bude sprevádzať i v budúcnosti. Je to spôsob odmeny za vašu dlhodobú prácu.

Ryby

Dajte sa do práce a zabudnite na všetko, čo by vás rozptyľovalo a odvádzalo vašu pozornosť od dôležitých úloh. Snažte sa vyniknúť a urobiť nejaký ten kus práce navyše. Neostane to bez povšimnutia a výsledok sa vám bude naozaj páčiť. Skutočne sa snažte.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.