Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2017 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes vás čaká deň plný neodkladných povinností. V zamestnaní vám toho pribudne veľmi veľa, ale ak sa do všetkého pustíte s plným nasadením, dočkáte sa dokonca aj uznania od vašich nadriadených. Popri všetkých tých povinnostiach však nezabúdajte na svoju rodinu.

Býk

Vaše plány a sny majú veľa podôb a veľa možností k realizácii, ale v konečnom dôsledku si budete musieť vybrať kadiaľ ísť. Kto má veľa smerov a veľa ciest na výber, nakoniec nedotiahne nič dokonca a nedôjde k vysnívanému cieľu.

Blíženci

Vo zvýšenej miere sa objaví tendencia potláčať pocity do svojho vnútra a tvrdohlavo trvať na svojich presvedčeniach. Keď ste podráždení, porozmýšľajte, prečo o tom, čo vás rozčuľuje, nehovoríte. Správajte sa k ľuďom, ako chcete aby sa do budúcna oni správali k vám.

Rak

Pozitívny vplyv planét vám bude pomocou pri niektorých aktivitách. Pracovné stretnutia budú na dobrej úrovni a nájdu sa tie najlepšie riešenia v problémových oblastiach. Realizujte radšej svoje nápady, aj keby sa okoliu zdali bláznivé. Využite dôvtip.

Lev

Tento deň je vhodný na nové začiatky v pracovnej i spoločenskej oblasti, ale môže vniesť napätie do vzťahov. Ak ste vzťahy postavili na vzdušných zámkoch, udalosti dostanú rýchly spád. Keď sa však nebudete blokovať starými zvykmi, môže sa na vás usmiať šťastie.

Panna

Dnes budete musieť riešiť finančnú otázku. Váš vzťah bude musieť prejsť jednou z mnohých skúšok, pretože musíte vysvetliť blízkemu človeku, že sa vám jeho utrácanie nepáči. Nemusíte byť smutní, že máte primálo financií na plnenie si snov, veď všetko je len do času.

Váhy

Využite kamarátsky potenciál vibrácií v tomto dni na spoznávanie nových ľudí. Nikto nemá šancu vás oklamať, pretože sa môžete spoľahnúť na svoj úsudok. Budete mať možnosť otvorene slovami vyjadriť svoje myšlienky a zvíťaziť v akejkoľvek slovnej hre.

Škorpión

Nepreťažujte sa, ovládnite aj chuť každému oponovať. Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným situáciám, snažte sa čo najviac vecí vyriešiť písomne, zabránite stratám. Niektorí sa však dokážu ľahko zorientovať aj v neznámom prostredí a vyťažiť z neho maximum.

Strelec

Aj keď sa dlhodobejšie záležitosti vyvíjajú priaznivo, v každodenných úlohách môžete podliehať zmätku. Nenechajte sa toľko ovplyvňovať okolnosťami a nevenujte toľko času malichernostiam. Sústreďte sa na to, čo je neodkladné a naozaj dôležité.

Kozorožec

Dnes sa u vás môže prejaviť nervozita, ktorej dôsledkom bude ďalšie odďaľovanie dôležitého rozhovoru. Usilovne sa budete vyhýbať otvorenej diskusii. Pokiaľ s tým nedokážete niečo urobiť, zbytočne stratíte pár dní a to by bola škoda. Rysujú sa z toho totiž finančné výhody.

Vodnár

Konečne nastáva čas prosperity, šťastia, radosti a úspechov. Vaše ambície vás neustále posúvajú po rebríčku kariéry. Za vaším úspechom neraz v pozadí stojí človek, ktorému na vás záleží. Prejavte mu svoju vďaku. Dávajte si pozor na unáhlené konanie.

Ryby

Aj keď sa vám v poslednej dobe začalo veľmi dobre dariť, nemali by ste zabúdať na zadné kolieska. V budúcnosti vás čaká množstvo výdavkov a keď budete zbytočne rozhadzovať, hrozia vám problémy, ktorých sa potom budete ťažko zbavovať.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.