Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2018 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Pozitívny vplyv planét vám bude pomocou pri niektorých aktivitách. Pracovné stretnutia budú na dobrej úrovni a nájdu sa tie najlepšie riešenia v problémových oblastiach. Realizujte radšej svoje nápady, aj keby sa okoliu zdali bláznivé. Využite dôvtip.

Býk

Dnes sa nepohrávajte s myšlienkou na zmenu zamestnania. Nie je vhodný čas ani na kúpu či predaj nového rodinného hniezda. Nepúšťajte sa do majetkových sporov s partnerom, mohol by vás zaskočiť argumentom, proti ktorému by ste nič nezmohli a ublížili si.

Blíženci

Možno ste ráno vstali tou nesprávnou nohou z postele. Nezúfajte. Deň je krásny. Stačí si spomenúť na svoje prvé začiatočnícke chyby a zistíte, že ste profesionáli vo svojom odbore. Je to čierne na bielom. Vy sami máte moc zmeniť svoj život – aj ten súkromný.

Rak

Pocítite, čo to znamená vyvíjať maximálne úsilie pre minimálne výsledky. Preto sa radšej vyhnite urputnej fixácii na jedno riešenie problému. Hlavou múr neprerazíte. Uvedomte si, že toto všetko je len prechodné štádium na ceste k zdokonaľovaniu, napríklad v trpezlivosti. Láska sa určite objaví.

Lev

Brzdy sú dobrá vec, keď v živote ide o vypäté zážitky. Dnes vás čaká úplne opačná situácia. Verte si, že ste dostatočne dobrí. Strach opustite a vrhnite sa celým srdcom aj celou hlavou a telom do realizácie sna. Vo voľnom čase, nech je pohyb a cvičenie zábavou.

Panna

Dnešný deň bude pre vás ako stvorený na finančné špekulácie a obchody každého druhu. Dlho nevidený priateľ vám prinesie užitočné námety na štúdium. V podnikaní budete počítať dnešný zisk a nájdete aj nových dôležitých obchodných partnerov. Súkromie je v úzadí.

Váhy

Pomerne ľahko sa porátate s jednou náročnou otázkou, týkajúcou sa vášho zamestnania. Váš mozog pracuje na plné obrátky, máločo vás zaskočí alebo prekvapí. Ak máte naplánovanú dôležitú schôdzku, určite presadíte všetko, čo máte v pláne.

Škorpión

Zmätok vzniknutý okolo vás môže veľmi silne vyviesť z miery. Možno sa tento deň necháte strhnúť pochybnosťami alebo nedostatkom sebadôvery. Skúste sa obrátiť na niekoho, kto správne usmerní vašu roztrieštenú energiu.

Strelec

Dnešný deň vám uplynie v pracovnom tempe. V podstate sa ani nestihnete spamätať a bude tu večer. Budete však nadmieru spokojní, pretože sa vám podarilo urobiť toľko práce, koľko inokedy nestíhate skoro za týždeň. Večer bude v znamení oddychu.

Kozorožec

Dnes si nerobte nič z menších nepríjemností, s ktorými sa stretnete na cestách alebo v práci. Starší ľudia vám rady podajú pomocnú ruku. Nezabúdajte na svoje povinnosti, mohlo by sa vám stať, že premeškáte niečo naozaj veľmi vážne.

Vodnár

Okolnosti vás postavia pred dôležité rozhodnutie. Môžete očakávať dar, či pozornosť od milovanej osoby a v práci vás potešia výsledky vašej práce. Vychutnajte všetko, čo vám tento deň prinesie, nenechajte si radosť pokaziť pocitom viny, či prílišnej zodpovednosti.

Ryby

Rast v profesionálnej sfére dnes prichádza vďaka spoľahlivosti služieb, ktoré poskytujete iným. Kvalitné vzťahy dnes vybudujete na pomoci menej skúseným, no zároveň angažovaným a schopným ľuďom. V strave vynechajte potraviny obsahujúce konzervačné látky.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.