Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media. Copyright © 2018 ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes vás čaká veľa príjemného, ale vyskytnú sa aj nejaké mínusy. Bavte sa, spoznávajte nových ľudí, vyšliapte si nové cestičky – pokiaľ možno až na vrchol. Po splnení povinností v zamestnaní si vyrazte niekam do spoločnosti. Využite všetky príležitosti robiť to, čo vás baví.

Býk

Dnes intuícia veľmi narastá. Prináša vyrovnaný a praktický základ všetkým činnostiam. Vyburcuje dynamickú stránku osobností. Hor sa do napĺňania cieľov! Je tiež mimoriadne vhodným dňom na spoločenské udalosti spojené s konverzáciou, vybavovaním a vyjednávaním.

Blíženci

V tento deň uspejú tí, ktorí sa držali v úzadí a čestne čakali. Pokiaľ ste svoju energiu v poslednom období plytvali na povrchné ciele, môže cítiť oslabenie. Neprepínajte svoje sily a naozaj sa šetrite. Ak robíte ťažšiu prácu, doprajte si pravidelné prestávky.

Rak

Obráťte dnes pozornosť na komunikáciou. Pri prvej príležitosti by ste si mali urobiť poriadok v pracovných vzťahoch. Veľmi dobre viete, že pracujete medzi rozličnými ľuďmi. Niekto by to mohol využiť a začať vás zneužívať.

Lev

Dávajte si dnes väčší pozor na to, čo hovoríte a najmä komu, to hovoríte. Ľudia vo vašom okolí si vedia mnohé veci vysvetliť úplne inak, ako boli povodne myslené alebo povedané. Mohlo by sa vám stať, že by ste si niektorých významných ľudí poštvali proti sebe.

Panna

Je pravdepodobné, že aj keď budete nútení pristúpiť v zamestnaní na určité ústupky, napätá situácia sa nebude vyhrocovať. Nelámte si zbytočne hlavu, časom sa upokojí. Partner vás prekvapí otázkou, no nedajte sa zaskočiť nepriamym obvinením. Iba vás skúša.

Váhy

Dnešný deň bude pre vás skutočne prínosným - nielen novými skúsenosťami, ale taktiež aj po finančnej stránke. Je vhodný čas na to, aby ste postupne začali presadzovať svoje plány vo sfére zamestnania - nebolo by to zlé ani v súkromnom živote.

Škorpión

Ak sa dnes budete správať neskúsene a placho, určite sa nájde niekto, kto vám s vašou prácou pomôže. Musíte však vedieť ako naňho ísť. Snažte sa využiť váš neodolateľný šarm a podaria sa vám doslova zázraky. Možno sa vám otvoria i nové príležitosti.

Strelec

Vaša smelosť dnes stúpne a stanete sa najväčším kritikom pomerov na pracovisku, politiky, ale aj konkrétnych ľudí. Nečudo, že sa davy nepriateľov rozmnožia. Konkurenti vám trochu okorenia život. Naštartujú však aj zdravú súťaživosť.

Kozorožec

Dnes si zachovajte duchaprítomnosť a nepodľahnite panike. Veci mnohokrát nie sú také, aké sa na prvý pohľad zdajú. Vďaka svojej šikovnosti prekonáte všetky nástrahy dňa ľahko. Okolo obeda môžete očakávať správu, na ktorú čakáte už dlhšiu dobu.

Vodnár

Udalosti dňa čerpajú svoju podstatu vo vašich hlbokých skúsenostiach získaných na základe vlastných vzostupov a pádov. Budete mať chuť urobiť rýchle rozhodnutie a hneď ho uskutočniť. Neodradia vás žiadne konvencie. Zamyslite sa však nad svojimi pohnútkami.

Ryby

S obľubou preberáte zodpovednosť za kolektív a staráte sa o ľudí, ako len dokážete. Avšak pokiaľ toho na seba naložíte príliš veľa, ocitnete sa v pasci a ihneď zatúžite utiecť. Ak budete využívať logické myslenie namiesto nevedomých impulzov, naučíte sa prijímať realistickejšie záväzky.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.