Horoskopy na dnes | REHOT.sk
Dalšie naše služby
Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2023 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Odpustenie je viac ako pomsta. Ak dnes budete mať pocit, že vám niekto ukrivdil, nehľadajte príležitosť k odplate. Pôjde o bežné nedorozumenie, ktoré nemá žiadnu súvislosť s vašou osobou. Skôr sa snažte byť chápavejšia k druhým a pozerajte sa na ich problémy zhovievavejšie.

Býk

V zamestnaní budete všetko zvládať. Budete skutočne očarujúcou spoločníčkou, ak sa večer vyberiete niekam do spoločnosti. Nemusíte mať strach, že nadmernou prácou ohrozujete svoj partnerský vzťah, našťastie máte veľmi chápavého partnera.

Blíženci

V tomto období priam sršíte dobrými nápadmi, ale sama ich nedokážete realizovať? Neváhajte sa zveriť priateľom, či rodine. Určite sa nájde niekto, kto vám pomôže s ich realizáciou. Všetko si dobre naplánujte a buďte vytrvalá. Už čoskoro sa vám to vyplatí.

Rak

Nemôžete dočkať víkendu a v práci máte pocit, že pod vami vrie stolička ? Ak máte ešte dostatok voľna, vezmite si dovolenku a robte to, čo vás baví. Aj tak by ste v tomto psychickom rozpoložení v práci nepodali žiadny výkon. Načerpajte nové sily.

Lev

Máte pred sebou víkend plný pohody. Už zostáva len jeden jediný deň povinností a príde konečne vytúžený oddych. V spoločnosti priateľov si užijete nádherný večer plný zábavy, starosti sa vám podarí úspešne odložiť do ústrania a nič vás nebude ťažiť.

Panna

Aj keď vás dnes kolegovia zavolajú na večierok, odmietnete. Nachádzate sa v období, kedy uprednostňujete pohodu a teplo domova pred bujarými zábavami. Keďže je to asi len prechodné obdobie, užite si naplno príjemnú rodinnú atmosféru.

Váhy

Ak máte šancu nejsť do práce, využite ju, zamestnanie by vás len rozladilo. Radšej sa pustite do domácich prác. Mali by ste niečo urobiť pre svoj zovňajšok. Pokúste sa prekovať stereotyp vo vzťahu s partnerom, inak hrozí, že jeden z vás alebo obaja a začnete obzerať o inom objekte.

Škorpión

Budete sa musieť rozhodnúť, či presadíte večer svoje plány alebo dáte prednosť kamarátkiným. Druhá možnosť je pre vás nielen pohodlnejšia, ale aj lepšia. Budete prekvapená, ako vynikajúco sa bude večer vyvíjať a ako skvelo sa zabavíte.

Strelec

Pracovné dni sú na konci a vy sa už neuveriteľne tešíte na víkendové odpočívanie. Od rána budete mať skvelú náladu a nikto a nič vám ju ani počas celého dňa nedokáže pokaziť. Veľmi dobre sa budete cítiť v kruhu svojich najlepších priateľov.

Kozorožec

Dnes nechajte veci v rukách osudu. Hviezdy sú vám priaznivo naklonené a dopomôžu vám k mnohým rozhodnutiam. Dnes budete nanajvýš vyrovnaná. Všetko vám pôjde tak, ako má. Prácu zvládnete ako mávnutím čarovným prútikom. Láska sa rozvíja.

Vodnár

V tomto časovom rozmedzí ste dokončili jednu úlohu a je pre vás dôležité, aby ste si našli novú. Môžete sa venovať domácim prácam, v inom by ste aj tak neuspeli. Ani spoločenské podujatia, diskusie, či štúdium by nesplnili svoj cieľ.

Ryby

Dnes si dajte pozor na neuvážené rozhadzovanie peňazí za zbytočnosti. Nenechajte sa nalákať pestrosťou ponuky, kupujte len to, čo naozaj potrebujete. Inak vám totiž hrozí zbytočný konflikt s partnerom. Večer strávte v rodinnom kruhu.