Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2021 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Ráno vstanete so zlou predtuchou a celý deň budete ako na ihlách očakávať nejakú katastrofu. Nepreháňate to trochu s tou poverčivosťou?! Večer si šťastne vzdychnete, že sa našťastie nikomu nič nestalo. Zbytočne sa stresujete.

Býk

Využite všetky svoje možnosti na začatie niečoho, čo súvisí napríklad so vzdelaním a komunikáciou. Nemala by ste zameškať príležitosť zoznámiť sa s novými osobami, ktoré môžu zmeniť vaše myslenie a obohatiť váš život o úplne nový rozmer.

Blíženci

Opäť sa pre vás začína nový pracovný týždeň. Cez víkendové dni ste načerpali dostatok energie a dobrej nálady na to, aby ste všetko zvládli bez najmenších ťažkostí. Viac sa zabávajte s priateľmi, v žiadnom prípade sa neuzatvárajte sama do seba.

Rak

A je tu pondelok. Opäť samý zhon a povinnosti. Telefón vám neustále zvoní, stále od vás niekto niečo potrebuje. V práci sa vám bude dariť a v súkromí to bude dokonca ešte o čosi lepšie. S partnerom dnes vyriešite problém týkajúci sa vašej finančnej situácie.

Lev

Nenechajte sa dnes nikým a ničím vyviesť z miery. Zachovajte si dobrú náladu a optimizmus. Vyhýbajte sa konfliktným situáciám a nepríjemnostiam, do ktorých by vás mohli dostať vaši kolegovia. Ak ste chorá, dávajte s dobrý pozor na svoj zdravotný stav.

Panna

Otvárajú sa pred vami nové možnosti. Nemusíte sa ich obávať len preto, že ľudia, s ktorými momentálne prichádzate do styku, sú vám nesympatickí. V partnerských vzťahoch by ste sa mali riadiť pravidlom – nebudem robiť inému to, čo sám neznášam.

Váhy

Práca, ktorej sa dnes chcete venovať, si vyžaduje dobrú prípravu a čas. Určite by ste sa nemali s výsledkami ponáhľať a niečo nedotiahnuť do konca. Aj keď vám to pripadá únavné, robte všetko poctivo a na sto percent. Vyplatí sa vám to.

Škorpión

Po víkende máte dosť síl i náladu, zvládnuť aj dvojnásobnú porciu povinností. Práca sa vám bude dariť jedna radosť, opačné pohlavie o vás dnes prejaví veľký záujem - a tak hlavu hore! Pre nezadané dámy nastáva čas nových známostí a vzťahov.

Strelec

Začína sa pre vás nový pracovný týždeň. Možno začínate pomýšľať na zmenu pracovného miesta, ale dobre si rozmyslite, či by sa vám to skutočne vyplatilo. Nelietajte v oblakoch, radšej sa držte pevne pri zemi. Nevyvolávajte konflikty, radšej sa im vyhýbajte.

Kozorožec

Pracovný týždeň začnete plný elánu a dobrej nálady, oddýchnuté po víkende a plné príjemných zážitkov. Odrazí sa to aj na vašom pracovnom tempe. Okolie sa bude len čudovať, kde sa vo vás berie toľko optimizmu. Udržte si dobrú náladu aj do ďalších dní.

Vodnár

Hneď na začiatku dňa vás v zamestnaní čaká malé nedorozumenie so šéfom, ktoré sa rýchlo vysvetlí. Až do konca týždňa by vám mala vydržať dobrá kondícia, dokážete urobiť oveľa viac práce než ostatní zamestnanci. Úspešne zvládnete pomerne ťažkú úlohu, za čo získate obdiv a uznanie nadriadených.

Ryby

Akýkoľvek vnútorný nepokoj sa dnes vytratí. Dôverné domáce vzťahy prestanú byť neosolenou a neokorenenou polievkou. Prvá polovica dňa vylučuje akékoľvek problémy. Je predpoklad pre takmer istú nezávislosť. Pokojne môžete nenútene rokovať.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.