Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2020 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

V rodinnom živote nastáva obdobie pokoja a šťastia. Prichádza čas malých, ale pre budúcnosť dôležitých zmien. Istá spoločenská udalosť vám sprostredkuje stretnutie s neznámymi ľuďmi, čo vám do života vnesie nové a prekvapujúce možnosti vymykajúce sa stereotypnému životu.

Býk

Dnes objavíte v sebe umelecké sklony, mnohí sa opäť zaľúbia. Osamelí sa môžu tešiť na zázračné stretnutie so starou láskou alebo novým ideálom. Obohaťte si šatník, fonotéku, knižnicu a vyberte sa niekam, kde to nepoznáte. Budete sa cítiť pokojne a oslobodzujúco.

Blíženci

V tento deň sa môžete vžiť do akejkoľvek situácie a rýchlo pochopiť jej podstatu. Môže sa objaviť zvýšená precitlivenosť na okolie. Pred stresom sa budete snažiť uniknúť do svojho vnútorného sveta. Na druhej strane vám situácia poskytne množstvo inšpirujúcich myšlienok.

Rak

Mali by ste nazrieť do svojich tmavých kútov podvedomia a spoznať, čo vám bráni v plnom prežívaní krásnych vecí, ktoré sa vám núkajú. Váš anjel strážny vám vnukne myšlienku, ktorá vám umožní realizovať to, po čom dávno túžite. Len myslite pozitívne.

Lev

Uzavrite minulosť, aby prišla krásna budúcnosť. Ak máte pocit, že dlhší čas stagnujete, alebo neviete vyriešiť niektoré problémy, ktoré vás trápia, nebojte sa spätného rozboru udalostí. Nastáva ten vhodný čas, kedy by ste mali začať aktívne žiť. Prichádza k vám čas lásky, úspechu a spokojnosti.

Panna

Deň dáva možnosť dosiahnutia úspechov nielen v umeleckej oblasti, ale hlavne na poli partnerských vzťahov. Dostávate dar prezieravosti a hlbokú túžbu vytvárať v živote hojnosť lásky, radosti, zábavy, dobrého zdravia, priateľov, práce aj peňazí. Podeľte sa o to s ostatnými.

Váhy

Vplyvom hviezd sa zvýšila vaša precitlivenosť. Vyhýbajte sa konfrontácií s ľuďmi, ktorí majú odlišné názory ako vy. Nemuseli by vás vhodne pochopiť a hrozilo by to osobným sporom. Pri rozhovoroch navoľte neutrálnu tému, ktorá nikomu neuškodí.

Škorpión

Chystáte sa na radostnú udalosť v rodine. Možno to je svadba či oslava výročia, alebo dokončenie projektu. Otvorene môžete vyjadrovať svoju radosť. Dostanete možnosť zoznámiť sa s množstvom nových ľudí. Bohatstvo, ktoré na vás čaká, tkvie hlavne v príjemnom prostredí.

Strelec

Dnešný deň vám prináša šťastie najmä v partnerskom živote, nielen v profesijnej oblasti. Máte v sebe veľa rozvahy a želanie dávať veľa lásky, šťastia, rozptýlenia, pevného zdravia, úsilia, odmeny, známostí. Máte šancu venovať to aj iným.

Kozorožec

Otvorené vyjadrovanie nemenných názorov vám dnes môže spôsobiť nepríjemnosti. Nikoho nepresviedčajte. Nikoho do ničoho nenúťte. Nadbytok energie, ktorú ponúka tento deň by ste mali ventilovať fyzickou prácou. Skúste si zašportovať alebo inak vyjadriť svoju obratnosť.

Vodnár

Deň ideálny na oddychovanie, lebo potenciál energie klesá. Odhoďte minulosť. Zbytočne vás zaťažuje. Aj keď sa vám zdá, že prítomnosť je neistá a budúcnosť za nič nestojí, nie je tomu tak. Očakávajte správu, ktorá vás povzbudí.

Ryby

Včerajšok sa nikdy nevráti, dnešok je váš. Mali by ste sa na chvíľu zastaviť, zamyslieť nad prežitým obdobím a konať. Presvedčíte sa o pominuteľnosti materiálneho života. Dôležitou oblasťou dňa je oblasť citová. Vo vzťahoch s blízkymi ľuďmi dôjde k pozitívnemu obratu.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.