Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2022 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Včera ste to trochu prehnali s alkoholom? Slepačia polievka a teplá posteľ to vyriešia, ale nanič vám bude celý deň. Ešte šťastie, že je víkend, v práci by ste v tomto stave trpeli stonásobne viac. Ale aspoň môžete vychutnávať partnerovu starostlivosť.

Býk

Dnes budete mať už od rána skvelú náladu – nebude to však trvať večne. V poobedňajších hodinách trochu schladí váš optimizmus osoba mladšej generácie vašej rodiny. Nemajte však obavy, nič vážnejšie sa nestane a aj tento problém hravo vyriešite.

Blíženci

Máte dnes navštíviť rodičov, pripadne starých rodičov a vám sa nechce? Zo slušnosti ich vymeníte za niečo, čo by ste robili radšej? Nečudujte sa, keď sa na vás opäť nahnevá ten, kto vás má najradšej. Predstavte si, aké by bolo ťažké pozerať sa, ako sa on trápi a obetuje.

Rak

Deň sa bude vyvíjať priaznivo, dávajte si však pozor v podvečer. Hrozia vám hádky pre maličkosti. Ak si nechcete pokaziť pekný deň, radšej nereagujte na dvojzmyselné poznámky niekoho, kto vás chce provokovať. Inak sa rozčúlite a rozhádate s celou rodinou.

Lev

Aj keď je nedeľa, vás čosi stále ženie do práce. Možno máte výčitky svedomia kvôli nedokončeným úlohám z piatku, ale dnes to radšej pustite z hlavy. Tento problém aj tak môžete začať riešiť až zajtra v práci, tak prečo si kaziť nedeľu?!

Panna

Nech sa dnes objavíte hocikde, budete okolo seba šíriť ovzdušie tepla a veselosti. Veľmi vhod to padne najmä vašim blízkym, ktorí už veľmi potrebovali, aby ste im venovali svoj čas. Priaznivú konšteláciu hviezd by ste preto mali využiť na príjemnú debatu v kruhu svojej rodiny.

Váhy

Práca vás v poslednom čase dosť vyčerpáva, práve preto by ste sa mali v dnešný voľný deň šetriť a načerpávať novú energiu. Urobte si príjemný teplý kúpeľ, zapáľte si vonnú sviečku, pustite príjemnú hudbu a únava z vás spadne razom sama.

Škorpión

Je ozaj nevyhnutné, aby ste dnes vyliezli zo svojej postele? Víkend vám nič osobitné nesľubuje – najlepšie by asi bolo stráviť ho s knižkou v ruke alebo s obľúbenou hudbou. V ľúbostnom vzťahu treba rátať s napätím, ale je vo vašej moci zažehnať ho.

Strelec

Choďte viac do prírody, k vode. Nájdite harmóniu a krásu v sebe. Prejavte viac lásky a uznania. Verte svojej vízii. Využite naplno toto pre vás úžasné obdobie, keď vám hviezdy doslova žičia. Premyslite, precíťte, naplánujte a zrealizujte.

Kozorožec

Najvýhodnejšie by bolo tento deň voľna stráviť v kruhu svojich najbližších. V poslednej dobe ste mala až príliš povinností, ktoré vám bránili v kontakte so svojou rodinou. Nerobte žiadne unáhlené závery a ani rozhodnutia, ktoré môžu nepríjemne zasiahnuť do vášho života.

Vodnár

Vycestujte si niekam práve dnes, aj keď v takéto dni by sa malo oddychovať. Vám to určite pomôže oddýchnuť si viac ako keď celý deň preležíte v posteli, pri počítači, za televízorom, či upratovaním. Príroda by vám mala dodať veľa energie, ktorú tak často nešetrne míňate.

Ryby

Ľudia so zdravotnými problémami počas dnešného dňa pocítia veľmi výrazné zlepšenie. Lepšie sa budú cítiť aj ľudia, ktorí sú vyčerpaní po psychickej stránke. Nerobte žiadne unáhlené a nepremyslené rozhodnutia. Zamyslite sa nad svojím správaním.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.