Horoskopy na dnes | REHOT.sk
Dalšie naše služby
Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2023 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Záver týždňa bude v znamení dokončovania pracovných úloh. Dnes môžete byť so sebou naozaj spokojná. Všetko sa vám podarí stihnúť na čas a na víkend budete odchádzať s čistým stolom. Voľno si tak môžete naozaj naplno vychutnať.

Býk

Určitú záležitosť sa vám podarí dotiahnuť do konca. Zachovajte si harmóniu, ktorú nadobudnete. Vychutnajte ten pocit, že ste našli miesto, kde sa cítite dobre. Doprajte ostatným, aby s vami vychutnali šťastie. Do budúcnosti sa pozerajte s radosťou a s dôverou.

Blíženci

Dnes by ste si mohli vziať napríklad dovolenku. Voľný čas stráviť v spoločnosti svojho partnera. Alebo sa venovať sama sebe. Veď kedy ste naposledy myslela na seba a venovala sa tomu čo vás baví? S partnerom dnes pravdepodobne vyriešite dlhodobý problém.

Rak

Dnes sa venujte najmä sama sebe. Ak však máte skôr náladu na rozptylenie, tak to nie je žiadny problém. Pekne sa oblečte namaľujte a choďte niekam von. Určite vzbudíte záujem najmä u sympatických osôb opačného pohlavia. Je vhodný deň na menší flirt, ale neohrozte ním trvalý vzťah.

Lev

Týždeň sa pomaly blíži k záveru a vy ste aj napriek tomu plná starostí. Dnes vám veľmi pomôže romantický výlet do prírody aj so spriaznenou dušou. Skúste sa naplno oddať pocitom. Nielenže zažijete dobrodružstvo, ale táto skúsenosť poslúži ako úžasný relax.

Panna

Dnes by ste mali viac dôverovať inštinktu a nesnažiť sa ovládať život do poslednej bodky. Spoľahnite sa na náhodu, niektoré veci majú svoj čas. Tešte sa na zmenu – k lepšiemu. Ak máte pocit, že sa nechcete miešať do riešenia rodinných záležitostí, nerobte to.

Váhy

Máte pocit, že na vás lezie akási únava? Nič sa vám nechce robiť a najradšej by ste celý deň preležali v posteli. Ak máte možnosť, vezmite si voľno a užívajte si ničnerobenie. Ak však musíte chodiť do práce, vážnejšie záležitosti radšej odložte na inokedy.

Škorpión

Tieto dni prajú športu a fyzickej aktivite všeobecne. Celý deň budete neúnavne behať a zháňať a vybavovať, takže doma si môžete dopriať výdatnú večeru bez obáv, že priberiete. Cez víkend si odpočiňte v kruhu priateľov pri dobrom vínku.

Strelec

Nový pracovný deň začnete v dobrej nálade, ktorá vám vydrží až do jeho konca. Náladu by vám nemalo pokaziť ani nevľúdne počasie, ani šéf, ani svokra či protivný kolega. Vaše záležitosti začali naberať správny smer a vy budete môcť cez víkend usporiadať malú oslavu.

Kozorožec

Dnes sa budete cítiť odvážna, ale je aj skutočnosť taká ako vaše predstavy? Dávajte si pozor pri šoférovaní. Venujte sa svojim priateľom a partnerovi. Usporiadajte si svoje myšlienky a predstavy o ďalších krokoch do nasledujúcich príjemných dní plných nových dobrodružstiev.

Vodnár

Ako ste sa rozhodli, že strávite víkend? V kruhu rodiny? V spoločnosti priateľov? Ak ste sa už rozhodli akokoľvek, čaká vás naozaj veľmi príjemný deň. Budete mať dobrú náladu. Svoj optimizmus nenechajte potlačiť žiadnymi negatívnymi vplyvmi.

Ryby

Nechoďte tam, kde si myslíte, že sa nebudete cítiť príjemne. Robte len to, čo uznáte za vhodné. Nevyhýbajte sa však kontaktu s najstaršími členmi rodiny. V spoločnosti mladších kolegov opačného pohlavia sa budete cítiť trochu na rozpakoch.