Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2021 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

V zamestnaní sa vám dnes bude skutočne dariť. Všetky povinnosti zvládnete bez akýchkoľvek ťažkostí. Nič vás nevyvedie z miery a taktiež ani nerozčúli. Vyhýbajte sa počas celého dňa hazardným hrám, či nepremyslenému míňaniu peňazí.

Býk

Nie ste zvyknutá na novú spoločnosť. Dôverujete skôr starým známym a ani si neuvedomujete, že nedávate tak priestor pre nové tváre pre váš život. Mohlo by to urobiť život pestrofarebnejším. Šťastie praje tým, ktorí mu dvere otvoria. Tak sa neostýchajte, keď vám pri dverách zazvoní.

Blíženci

Pripravte sa na neľahký deň. V zamestnaní vám šéf naloží viac práce než inokedy a k jej výsledkom bude veľmi kritický. Uznania sa nedočkáte ani od kolegov. Náladu vám zlepší rozhovor s milou osobou a vidina víkendu stráveného v jeho spoločnosti.

Rak

Máte práce až nad hlavu. Dnes na vás čaká veľmi veľa domácich prác. Mala by ste sa taktiež viac venovať svojej rodine. Vaši najbližší postrádajú vašu spoločnosť. V poslednej dobre ste považovala za dôležitejšiu prácu, a to nebolo práve najlepšie. Vyhýbajte sa konfliktom.

Lev

Čaká vás samé zariaďovanie a vybavovanie, hneď od rána budete niečo zháňať. Budete musieť stihnúť oveľa viac než inokedy. Našťastie vám ide práca od ruky. Koncom dňa, keď uvidíte, koľko ste toho zvládli, s vami opäť bude reč a cez víkend možno aj zábava.

Panna

Môžete očakávať problémy v citovej oblasti, ale zbavíte sa ich skôr, ako si myslíte. Odložte plánovanú cestu na vhodnejšie obdobie a časť svojho voľného času venujte údržbe a vylepšovaniu bytu. Vaše nápady ocení aj partner a nechá vám voľnú ruku pri výbere víkendového programu.

Váhy

Koniec týždňa pre vás znamená vyslobodenie z pút povinností. Konečne si môžete spraviť program na celé dva dni a stráviť ich so svojou rodinou alebo priateľmi. Neviete sa dočkať, ako vypadnete z práce a vrátite sa sem až v pondelok.

Škorpión

Tento týždeň je pre vás maximálne vyčerpávajúci. Ste unavená a ledva čakáte na koniec každého dňa. V očakávaní oddychového víkendu počítate hodinu za hodinou. Víkend je síce istý, ale pre istotu si ešte raz zopakujte, čo máte nakúpiť.

Strelec

Mala by ste sa zamyslieť nad tým, čo je pre vás skutočne dôležité. Nevenujte svoju pozornosť ľuďom, ktorí si to nezaslúžia, radšej sa venujte tým, čo vás majú radi a dávajú vám to aj najavo. Zamyslite sa aj nad celkovým prístupom k životu a k jeho hodnotám.

Kozorožec

Dajte si do poriadku účtovníctvo a aj korešpondenciu. Ak chcete zmeniť zamestnanie, nespoliehajte sa na dobre mienené rady, svoje rozhodnutie v tak vážnej veci nechajte na budúci týždeň. Dnes budete mať nečakané výdavky, ktoré vás trochu zaskočia.

Vodnár

Stačí vyvinúť trošku úsilia a materiálny prospech či postup v kariére, budete dnes mať na dosah ruky. Počas celého dňa sa budete cítiť príjemne a isto. A neskôr si doprajte výlet do prírody, čo vám pomôže predovšetkým doplniť vašu chýbajúcu energiu.

Ryby

Ak vám práca lezie už poriadne krkom, vezmite si voľno. Ak si nemôžete dovoliť jarnú dovolenku v zahraničí, vyberte sa na naše hory a poriadne si užite sneh a čerstvý horský vzduch. Určite naberiete nové sily a posilnite si aj organizmus.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.