Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2020 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

V práci na vás pravdepodobne čaká zvýšený nával práce spojený s množstvom telefonátov a návštev. Možno budete musieť nečakane niekam cestovať. V partnerských vzťahoch využite priaznivé vplyvy. Zvýšená vnímavosť k okoliu otvorí nové dimenzie poznania.

Býk

Nepozerajte sa na kolegov ako na robotov, ktorí vám majú pomôcť k rýchlemu rastu vašej kariéry. Dôjde im trpezlivosť a nikto vám s ničím nepomôže. Skromnosťou a príjemným vystupovaním dosiahnete viac ako netrpezlivým poháňaním dopredu.

Blíženci

Nechcite mať dnes moc nad tým, čo sa vo vašom okolí odohráva. Dajte tomu voľnosť a vaše očakávania budú naplnené. Svojim pričinením by ste iba odsunuli výsledok udalostí a je možné, že by ste tým niekoho zbytočne nehnevali. Pohoda. Všetko je ako má byť.

Rak

V pracovnej oblasti sa situácia vyvíja vhodne pre vás. Žiadny strach, prekonáte všetky pochybnosti aj nepríjemnosti. Náladu si nenechajte pokaziť istým človekom, ktorý je stále nespokojný. Urobíte lepšie, keď svoj voľný čas venujete blízkym a priateľom.

Lev

Nepreťažujte sa, ovládnite aj chuť každému oponovať. Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným situáciám, snažte sa čo najviac vecí vyriešiť písomne, zabránite stratám. Niektorí sa však dokážu ľahko zorientovať aj v neznámom prostredí a vyťažiť z neho maximum.

Panna

Ak niektoré veci vášmu úsiliu odolávajú, pokúste sa ich riešenie odložiť, aby ste v dôležitých momentoch nespravili zásadnú chybu. Radšej sa v tomto období snažte doriešiť niektoré menej dôležité, i keď potrebné záležitosti.

Váhy

Dnes vás bude niekto provokovať nielen svojim správaním, ale aj svojimi poznámkami. Je len na vás, či na ne budete reagovať alebo nie. S vašou výrečnosťou by ste ho mohli tromfnúť, ale nestojí za to nechať sa vyprovokovať k neuváženým výrokom.

Škorpión

Budete dnes s každým dobre vychádzať a budete rozdávať okolo seba dobrú náladu. Odviažte sa a ukážte, čo vo vás je. Spoznáte mnoho nových ľudí, na ktorých spravíte dobrý dojem. No neodhaľujte príliš svoje dôvernosti, mohol by to niekto zneužiť.

Strelec

Na pracovisku dnes zavládne chaos, ale nenechajte sa tým znechutiť. Sústreďte sa na svoje povinnosti, aby váš výkon dosiahol 100% .Čaka na vás zaslúžená odmena za dobre vykonanú prácu. Voči blízkym prejavte otvorenosť. Jedzte v priebehu dňa zdravé a vyvážené jedlá.

Kozorožec

Budete vnímavejší, ale aj náchylnejší ku konfliktom. Dávajte si pozor na jazyk. Neuvážené slová by mohli negatívne ovplyvniť váš budúci život. Skúste sa započúvať do svojho vnútra a neodkladné povinnosti nechajte odpočívať. Žiadne výstrelky!

Vodnár

Brzdy sú dobrá vec, keď v živote ide o vypäté zážitky. Dnes vás čaká úplne opačná situácia. Verte si, že ste dostatočne dobrí. Strach opustite a vrhnite sa celým srdcom aj celou hlavou a telom do realizácie sna. Vo voľnom čase, nech je pohyb a cvičenie zábavou.

Ryby

Na všetky novinky by ste dnes mali reagovať úsmevom, prípadne nezaujatou tvárou. Niektorá z nich sa vás totiž bude dotýkať viac, ako ostatní čo i len tušia, preto by ste sa nemali zbytočne prezradiť. Len vy sami najlepšie viete, kto o týchto veciach má vedieť.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.