Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2022 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Zajtra sa nevyhnete nedorozumeniu s partnerom, ale nakoniec všetko dobre dopadne. Dávajte si pozor na prechladnutie, choroba by vás mohla prekabátiť v tom najnevhodnejšom čase. V zamestnaní vás môže príjemne prekvapiť človek, od ktorého by ste to čakali najmenej.

Býk

Pracovné udalosti sa dnes budú vinúť právnym smerom. Dávajte si pozor na také situácie, ktoré by vám mohli znepríjemniť deň a pokaziť náladu. Viac sa venujte sebe a svojim záujmom. Zájdite si napríklad na kultúrne predstavenie alebo k masérovi.

Blíženci

Zodpovednosť by ste mala brať iba za tie záležitosti, ktoré sa vás bezprostredne týkajú alebo ktoré máte možnosť ovplyvniť. Čokoľvek, čo by ste spravila navyše, by sa vám mohlo vypomstiť a narobila by ste si len zbytočné problémy, ktoré teraz nepotrebujete.

Rak

Dnes môžete predpokladať, že všetko čo budete robiť, dopadne presne tak, ako ste si to naplánovala. Na pracovisku sa medzi kolegami radšej držte v úzadí. V žiadnom prípade nikoho neohovárajte a nezapleťte sa do žiadnych pochybných rečí.

Lev

Dnešný deň je veľmi vhodný na získavanie nových informácií a taktiež nových priateľov. V zamestnaní sa venujte len a len svojej práci. Ostatní si musia pomôcť sami, rovnako ako aj vy. Neberte na svoje plecia viac ako unesiete. Urobte niečo aj pre svoju kondíciu.

Panna

Problémy, ktoré sa vám dnes nahromadia na pracovisku, nechajte radšej v práci – v žiadnom prípade si ich nenoste domov. Ak máte dnes dôležité rokovanie, alebo dôležité rozhodnutia, radšej o nich ešte popremýšľajte – v žiadnom prípade sa neunáhlite.

Váhy

Dnes budú pracovné povinnosti pre vás skutočne veľmi náročné a nebude ich ani málo. Skúste si urobiť plán. Nemôžete nič robiť bez rozmyslu. Pri dôležitých rozhodnutiach si všetko veľmi dobre premyslite, aby ste neurobila nepríjemnú chybu.

Škorpión

Nezabúdajte, že ak máte problémy, sú okolo vás ľudia, ktorí vám veľmi ochotne pomôžu. Zamyslite sa nad vašou finančnou situáciou. Nie je práve najvýhodnejšia a práve preto by ste ju mala zmeniť. Vyhýbajte sa riskovaniu, nepodávajte žiadne stávky.

Strelec

Vaša dlhotrvajúca podráždenosť už kdekoho vyviedla z miery. Nedovoľte, aby vám prchkosť zatvorila brány do vyšších kruhov. V osobnom živote prežijete príjemné prekvapenie, ktoré vás presvedčí o láske partnera. Nezabudnite sa mu odvďačiť, vy sama dobre viete, po čom už dlho túži.

Kozorožec

Keď sa práca darí a všetko ide ako po masle, nálada je skutočne veľmi dobrá. Ak máte pocit, že vám chýba šťastie v láske, skúste ho napríklad v športke. Dnes by ste si mohli zájsť do spoločnosti priateľov. Nezabúdajte však na svoju rodinu a hlavne na svoje zdravie.

Vodnár

Na pracovisku sa bude počas dnešného dňa riešiť mnoho problémov. Vy by ste sa mala aktívne pričiniť o ich rýchle riešenie. Aktivitu ocenia aj vaši nadriadení. V súkromnom živote by ste sa mala viac venovať milovanej osobe. Nesklamte ho.

Ryby

Venujte sa radšej domácim prácam, lebo dnes ťažko v niečom skutočne uspejete. Najbližší vás maximálne zahrnú starosťami a žiadne podujatie, či vybavovanie neprinesie svoje ovocie. Bude vhodné, ak sa zveríte so svojimi starosťami niekomu, kto vás má skutočne rád.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.