Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2021 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Počas dnešného dňa sa snažte čo najviac oddychovať. Pokúste sa nájsť si nejaké nové záľuby. Nenechajte sa životom zatiahnuť do nepríjemného stereotypu. Taký život nie je ani zďaleka pre vás. Prichystajte sa na problémy, ktoré vás zajtra čakajú na pracovisku.

Býk

Potrebujete oddychový čas, aby ste si ujasnili, čo je pre vás najdôležitejšie. Čo môže byť príjemnejšie ako cesta niekam, kde to milujete? No netrvajte na samote - partner, ale aj obľúbený člen rodiny vám môžu takýto výlet spríjemniť. Získate potrebný nadhľad a jasnú predstavu o budúcnosti.

Blíženci

Dnešný deň je veľmi vhodný na to, aby ste popremýšľala o svojom živote a prístupe ku svojmu okoliu. Buďte viac otvorená a komunikatívna. Ak nadviažete nový vzťah, začnite ho s maximálnou úprimnosťou, nič nepredstierajte – buďte sama sebou.

Rak

Dnešný deň bude pre vás veľkým prínosom. V zamestnaní na vás zajtra síce čaká veľké množstvo povinností, ale vy máte dnes plné právo ešte oddychovať a práve preto sa dnes venujte zaujímavým činnostiam. Dávajte si pozor na svoje zdravie.

Lev

Ak by ste dnes zorganizovali nejaký zaujímavý výlet pre celú rodinu, bol by to vynikajúci nápad ako príjemne stráviť dnešnú nedeľu. Nadšenie, ktoré tým vyvoláte, bude pre vás tou najlepšou vďakou. Mali by ste takéto výlety realizovať častejšie. Uvidíte, ako sa tým utužia vaše vzťahy.

Panna

Dnes budete mať dobrú a žartovnú náladu. Všetko sa budete snažiť zmeniť na srandu a problémy riešiť s úsmevom na tvári. V spoločnosti sa určite stanete stredobodom pozornosti, okolie očaríte nielen svojím vzhľadom, ale taktiež vystupovaním.

Váhy

Zdá sa vám, že sa na vašu hlavu zosypali všetky možné problémy? Neberte všetko tak vážne, aj ostatní majú dosť starostí, len o nich veľmi nehovoria. Ak máte pocit, že ste na konci so silami, pouvažujte nad dovolenkou, liečením alebo si doprajte predĺžený víkend.

Škorpión

Víkend je presne v polovici a vy máte ešte dostatok času na to, aby ste načerpala novú energiu. Ak pre to urobíte maximum, budete sa cítiť skutočne veľmi dobre. Večer to radšej nepreháňajte so zábavou, radšej zvoľte pokojnejšiu formu odpočinku.

Strelec

Veľmi dobre si budete rozumieť so svojimi priateľmi. V komunikácií s nimi by ste mala byť viac otvorená a milá. Nebuďte netolerantná a nervózna. Skúste sa uvoľniť a príjemne zabaviť, poprípade načerpať nové sily a energiu pre nástrahy prichádzajúceho pracovného týždňa.

Kozorožec

Nezabúdajte, že nielen prácou je človek živý. Zamerajte sa na svoje telo a doprajte mu dostatok oddychu. Dobre sa môžete zrelaxovať prechádzkou v prírode, kde nájdete novú inšpiráciu pre ďalšiu pracovnú alebo aj mimopracovnú činnosť.

Vodnár

Víkend je na konci. Máte poslednú šancu užiť si trochu oddychu. Vyhýbajte sa nepríjemnostiam. Dávajte si pozor na svoje zdravie. Skúste sa zamyslieť nad svojou životosprávou. Určite sa dá na nej veľa zmeniť k lepšiemu. Bude to pre vás výhodné.

Ryby

Dnešnú nedeľu pravdepodobne strávite v teple domova. Nebude sa vám chcieť vôbec nič robiť. Vašu náladu má na svedomí počasie. Neuškodí vám, keď si trochu poleňošíte, cez týždeň sa nachodíte dosť, tak si aspoň víkend užite v posteli.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.