Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2020 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

V zamestnaní sa vám dnes bude dariť skutočne priam fantasticky, vaši nadriadení budú z vás úplne mimo. Vydajte zo seba všetko, čo môžete. Svoje predstavy premeňte na činy. Veľa vybavíte svojím šarmom. Rozvíjate obchodné, pracovné i partnerské vzťahy.

Býk

Váš zdravý úsudok môže zatemniť emocionalita. Z bludného kruhu môžete vystúpiť, ak vstúpite do jeho stredu. To znamená, ak sa na veci okolo seba pozriete s nadhľadom môže vám tvorivosť, realizácia i komunikácia s ostatnými pritiahnuť úspech.

Blíženci

Ak sa vám v poslednej dobe šťastie skôr vyhýbalo, dnes tomu nastane radikálny koniec. Začne sa vám dariť doslova všetko, čoho sa dotknete. Pri jednaní s nadriadeným budete sršať vtipom a diplomaciou a potešíte ho dobrými výsledkami. V budúcnosti to ocení.

Rak

V pracovnej oblasti sa situácia vyvíja vhodne pre vás. Žiadny strach, prekonáte všetky pochybnosti aj nepríjemnosti. Náladu si nenechajte pokaziť istým človekom, ktorý je stále nespokojný. Urobíte lepšie, keď svoj voľný čas venujete blízkym a priateľom.

Lev

Pre mnohých z vás znamená tento deň nový začiatok. Ideálny deň na pretrhnutie všetkých pút, ktoré ste pociťovali ako zväzujúce. Nedbajte na rady okolia a všetko sa vyrieši k spokojnosti. Vhodným riešením situácie je načúvať svojej intuícii a podľa nej konať.

Panna

Čaká na vás pozitívna zmena a spoznáte nové dimenzie života. Nie je vylúčený ani postup v práci alebo finančný zisk. Očakávajte kolísanie hladiny energie. Skúste sa rozveseliť v kruhu priateľov. Večer je vhodný na návštevu kultúrneho podujatia.

Váhy

Dnes sa brány zatvárajú, zajtra začínate inak. Nevzdávajte sa všetkého naraz. Dôležitá je postupnosť krokov. Nízkeho sebavedomia sa dá zbaviť, rovnako ako ľudí, ktorí vo vás neveria, boja sa alebo majú predsudky. Nezdravá strava je tiež riadna závislosť. Vzdajte sa jej.

Škorpión

Nenaháňajte nadriadených, aby hneď odpovedali na vaše otázky a pripomienky. Len ich zbytočne popudíte proti sebe. Dajte im šancu nájsť obojstranne vyhovujúce riešenie. Dnes je pre vás najdôležitejšie potlačiť sklon k malichernostiam a hádkam.

Strelec

V tento deň uspejú tí, ktorí sa držali v úzadí a čestne čakali. Pokiaľ ste svoju energiu v poslednom období plytvali na povrchné ciele, môžete cítiť oslabenie. Neprepínajte svoje sily a naozaj sa šetrite. Ak robíte ťažšiu prácu, doprajte si pravidelné prestávky.

Kozorožec

Dnešný deň je ako stvorený na príjem nových informácií. Učenie sa v škole života je fantastický proces. Môžete sledovať malé kroky úspechov, komunikovať na témy, ktoré sú vám blízke s ľuďmi podobného razenia a zoznámiť sa s tými, čo uvažujú inak.

Vodnár

Dnes sa vám nemôže stať, že by vás vyviedli z miery uštipačné poznámky alebo pripomienky. Budete triumfovať takými odpoveďami, ktorými zahanbíte aj najzdatnejšieho protivníka. Pritom však neskĺznete na jeho plytkú úroveň. Budete proste neodolateľní.

Ryby

Máte vynikajúcu príležitosť predviesť sa a dosiahnuť pozíciu, o ktorú sa dávno usilujete. Pomôcť vám môžu aj ľudia, ktorí sa od vás odvracali, ale zmenili na vás názor. Máte veľkú šancu postupu v kariére. Nesmiete sa ale nechať odradiť neprajníkmi.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.