Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2019 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Aj keď sa vám dnešný deň bude zdať premenlivý, môže pre vás priniesť podnetné zážitky. Preto reagujte pohotovo a zodpovedne. Majte na pamäti, že rovnako dôležité sú aj dobré medziľudské vzťahy a preto ich popri práci nezanedbávajte. Myslite aj na svoje zdravie.

Býk

Všetko vo vás môže vrieť, aj keď navonok nebude evidentné. V pracovnej oblasti môže dôjsť k napätiu, najmä ak sa vaše úsilie blíži k vyvrcholeniu. Situácie preskúšajú vašu schopnosť trpezlivosti. Postavte sa starostiam čelom. Únik od reality nič nevyrieši.

Blíženci

Dnes by ste sa v žiadnom prípade nemali vzdávať vopred naplánovanej cesty. Budete sa musieť omnoho viac snažiť, s výsledkom však budete nadmieru spokojní. Okrem toho budete na seba hrdí, že ste vytrvali na vopred stanovenej, hoci zložitejšej, ceste.

Rak

Najlepším spôsobom ako dostať do svojho života novinky, je ten prirodzený spôsob - školou života. Všetci majú právo na vlastnú nezameniteľnú skúsenosť. Najťažšie je prijať a rešpektovať výber a rozhodnutia iných. Dnes platí tolerancia k iným a sebadisciplína voči sebe.

Lev

V návale každodenných povinností by ste nemali zabúdať na vaše dlhodobejšie ciele a projekty. Máte pocit, akoby ste stále doháňali nesplnené resty a na viac už vám neostávajú sily ani chuť. Skúste viac oddychovať a naberiete tak novú energiu i inšpiráciu.

Panna

Problémy sú na to, aby sme ich riešili. Ak sa necháte otráviť a znechutiť prvou prekážkou, nepočítajte s veľkým úspechom. Poraďte sa s niekým skúsenejším v danej oblasti a pustite sa opäť s chuťou do riešenia neodkladných záležitostí.

Váhy

Nové veci prichádzajú spolu so zničením starého a prežitého. Je to prirodzená súčasť života. Dôverujte svojim správnym rozhodnutiam viac ako inokedy, nenechajte sa prehovoriť na falošné kompromisy, aj keď vyzerajú ktovieako lákavo.

Škorpión

V tento deň uspejú tí, ktorí sa držali v úzadí a čestne čakali. Pokiaľ ste svoju energiu v poslednom období plytvali na povrchné ciele, môžete cítiť oslabenie. Neprepínajte svoje sily a naozaj sa šetrite. Ak robíte ťažšiu prácu, doprajte si pravidelné prestávky.

Strelec

Nechcete nič meniť? Možno sa novým veciam bránite preto, že zmena vám prináša pocit neistoty. Avšak pokiaľ k zmenám pristúpite praktickým spôsobom, usilovne sa pustíte do práce a budete každý deň robiť len to najlepšie, čo viete, pomôže vám to zvládať zmeny pozitívne a príjemne.

Kozorožec

Dnes počítajte s drobnými nástrahami dňa. Ak vykročíte tou správnou nohou pôjde všetko hladko. V práci sa vám bude dariť. Dnes nezabudnite na dôležitú oslavu v kruhu vašej rodiny. Všetko si dopredu naplánujte, aby ste sa potom zbytočne neponáhľali.

Vodnár

Dnešný deň prináša zmeny a ďalší vývoj do budúcnosti. Môže dôjsť k intenzívnym výmenám názorov. Skúste sa oslobodiť od zabehnutého prístupu k ľuďom. Otvorenosť a priateľskosť nám otvorí veľa doteraz zamknutých dverí skôr ako nekompromisné stanoviská.

Ryby

Vaše plány a sny majú veľa podôb a veľa možností k realizácii, ale v konečnom dôsledku si budete musieť vybrať kadiaľ ísť. Kto má veľa smerov a veľa ciest na výber, nakoniec nedotiahne nič dokonca a nedôjde k vysnívanému cieľu.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.