Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2022 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Na pracovisku sa vám bude zdať, že vám niekto akoby náročky hádže polená pod nohy. Preto robte všetko naplno a so stopercentnou presnosťou. Berte ohľad na svojich najbližších a venujte im viac zo svojho voľného času. Všetko sa vyjasní.

Býk

Už od rána máte veľmi dobrú náladu, a preto si ju nenechajte pokaziť kolegom, ktorý sa vám bude snažiť hádzať polená pod nohy. Buďte vytrvalá a snažte sa pracovať čo najlepšie. V súkromnom živote skúste urovnať nezhody, ktoré vznikli.

Blíženci

Keď sa práca darí a všetko ide ako po masle, nálada je skutočne veľmi dobrá. Ak máte pocit, že vám chýba šťastie v láske, skúste ho napríklad v športke. Dnes by ste si mohli zájsť do spoločnosti priateľov. Nezabúdajte však na svoju rodinu a hlavne na svoje zdravie.

Rak

Konečne vám nič nebráni v tom, aby ste začala uskutočňovať svoje dlho odkladané plány. Začnite čo najskôr, veď všetko už máte dávno premyslené do podrobností. Menšie problémy sa môžu vyskytnúť v zamestnaní, ale ak si budete svoje povinnosti naďalej starostlivo plniť, všetko bude v poriadku.

Lev

Vaša náladovosť zapríčiňuje zbytočné starosti vašim blízkym. V profesionálnom živote si viac všímajte svojich kolegov. Práve oni by mohli spôsobiť, že šéf sa na vás bude pozerať ako na niekoho, kto nerešpektuje jeho autoritu. Venujte sa tiež vašim drahým.

Panna

V záležitostiach, ktoré budete dnes riešiť, môžu vzniknúť nepredvídané komplikácie. Ľudia, s ktorými budete musieť jednať, budú meniť svoje stanoviská a vám ani nedajú príležitosť, aby ste sa k tomu vyjadrila. Budete sa musieť ovládať, aby ste nevybuchla od hnevu.

Váhy

Dnes vás čaká príjemný deň. Už od rána budete mať skvelú náladu a budete plná optimizmu. Náladu vám nepokazia ani neprajníci, ktorý sa budú z celých síl snažiť ublížiť vám. Dnes by bolo vhodné porozmýšľať nad vašou budúcnosťou – premyslieť si ďalšie kroky.

Škorpión

V tomto období sa môžete tešiť na značný príjem financií. Aj keď si v poslednom čase nevediete najhoršie, peniaze naviac vás určite potešia. Konečne si môžete dovoliť splniť niečo, po čom už dávnejšie túžite. Určite budete spokojná.

Strelec

Dnes je vhodný deň na to, aby ste konečne začala riešiť svoju finančnú situáciu, nie je zlá, ale vylepšenie by jej určite v žiadnom prípade neuškodilo. Vyhýbajte sa nepríjemným udalostiam, do ktorých by vás veľmi rýchlo mohli dostať kolegovia.

Kozorožec

Rozvážnosť vo finančných otázkach je na mieste. Realizáciu vysnenej predstavy o krásnom dome, či ceste okolo sveta sa rozhodnite pre plnšie a zrelšie prežitie svojich snov, radšej ešte odložiť. Partner by uvítal spontánnosť v reakciách. Obráťte svoje herecké schopnosti na jeho osobu.

Vodnár

Vaši kolegovia vám dnes podajú v zamestnaní pomocnú ruku, ktorú budete veľmi potrebovať. Čaká vás veľa povinností. V súkromí nečakajte nijaké zmeny, všetko sa bude uberať ako doposiaľ. Neprepínajte svoje sily a dávajte si pozor na úrazy.

Ryby

Budete naštvaná, lebo sa znova niečo pokazilo, a to len pre ľudskú hlúposť. Tentoraz to nie je ani vaša chyba. A vy ste typ človeka, ktorý tak ľahko neodpúšťa a nezabúda. Za chyby sa platí a ako tvrdo, keď ste sudcom vy, len aby vás vaši odsúdenci tiež raz nesúdili za vaše prehrešky.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.