Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2021 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Ak sa vám v poslednom čase v zamestnaní príliš nedarilo, odráža sa to aj na vašej psychike. Napätie a stres vám odoberajú energiu a vy sa cítite stále vyčerpane. Mali by ste viac oddychovať a brať veci z tej lepšej stránky. Každý problém má riešenie.

Býk

Ak sa vám v poslednom čase nakopili finančné problémy, chyba bude zrejme v zlom hospodárení. Či sa vám to páči alebo nie, budete si musieť v najbližšej dobe utiahnuť opasok. Nezúfajte, tento stav je len dočasný a onedlho sa môžete tešiť na zlepšenie.

Blíženci

Dnes je vhodný deň na dokončenie pracovných povinností, ktoré ste doteraz nestihla a taktiež na riešenie starého sporu, ktorý vás už dlhšie ťaží na srdci. V žiadnom prípade dnes nehazardujte s peniazmi. Nebolo by to pravdepodobne vôbec výhodné.

Rak

Nehádajte sa dnes a radšej pristúpte na kompromis. Skúste sa viac venovať svojim záľubám. Vo voľnom čase robte to, čo vás baví. Nezabúdajte na svoju rodinku. Partner vás bude dnes potrebovať viac ako inokedy a vy by ste mala stáť pri ňom.

Lev

Dnešný deň bude pre vás nanajvýš pozitívny. Všade okolo seba budete rozdávať úsmevy ani nebudete vedieť prečo. V práci aj v súkromí sa vám bude dariť a všetky plány sa budú realizovať podľa vašich predstáv. Pozitívne budú aj najbližšie dni.

Panna

Nerobte počas dnešného dňa nič, čo by mohlo ublížiť komukoľvek z vášho okolia. Na pracovisku vládne nepríjemné dusno. V súkromnom živote to nebude o nič lepšie. Preto by ste sa mala obrniť chápavosťou. Prichystajte sa na smutnú udalosť.

Váhy

Ženy, ktoré sa v poslednom období zariadili podľa vlastného úsudku, dnes zažijú príjemný deň ako z rozprávky. Nič ich nerozladí. Tie ostatné budú mať deň priemerný, ale napriek tomu zaujímavý. V práci sa nehádajte s kolegami a v súkromí s rodinnými príslušníkmi.

Škorpión

Ak sa dnes pohádate s osobou, na ktorej vám skutočne veľmi záleží, snažte sa to okamžite napraviť. Nebude to problém, ktorý by potreboval čas, naopak, treba okamžité riešenie. Na pracovisku podávajte čo najlepšie výkony. Zaujmete nadriadených.

Strelec

Vaše zdravie vám síce slúži celkom dobre, ale nikdy nemôžete vedieť, či na vás nečíhajú nejaké vírusy. Preto by ste sa mali viac chrániť. Doplňte si dennú dávku tekutín a vitamínov a nezabúdajte ani na šport. Kilečko alebo dve zhodíte raz dva.

Kozorožec

Práca dnes bude pre vás jednoduchá. Jediným problémom by mohlo byť to, že sa pohádate s kolegom, ktorý vám už dlhšie znepríjemňuje život. Túto záležitosť však tiež dokážete vyriešiť s obdivuhodným prehľadom. Výhodné budú finančné transakcie.

Vodnár

Osud vám praje a vďaka vašej húževnatosti sa vám pri realizácii vašich plánov bude dariť. Budete mať aj veľmi veľa príležitostí na zoznámenie s niekým, kto vôbec nebude ľahostajný vášmu srdcu. Môžete sa tešiť na naozaj romantické chvíľky.

Ryby

Dnes v zamestnaní stúpne vaša obľúbenosť, pretože s kolegami dokážete jednať veľkoryso. Viete prehliadať, keď je to treba, drobné chybičky. Optimistickú náladu budete priam okolo seba rozdávať. Budete plná dobrej nálady a pozitívnej energie.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.