Horoskopy na dnes | REHOT.sk
Dalšie naše služby
Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2023 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Neodkladajte výlet a ani dovolenku so svojimi najbližšími, ak ste na nej neboli, pretože práve teraz je tá pravá chvíľa. Krásne oddychové dni možno prežiť aj malým obyčajným výletom k najbližšiemu jazeru. Budete prekvapená, aké príjemné dojmy vo vás zostanú.

Býk

Ak sa vám dnes naozaj nechce robiť nedeľný obed, nepremáhajte sa. Zájdite si na obed do reštaurácie. Občas môžete stráviť nedeľu bez umývania riadu. Aby vám lepšie trávilo, vyberte sa spolu s rodinou na príjemnú prechádzku.

Blíženci

Nedeľa je vaším obľúbeným dňom, a aj preto máte dnes už od rána výbornú náladu. Tešíte sa, že vás nesúria žiadne povinnosti, a že sa môžete naplno venovať sebe a svojej rodine. Užite si tento deň naplno, aby ste zajtra mohla s radosťou vykročiť do nového týždňa.

Rak

Dnes budete nebezpečne zvádzajúca, plná nápadov a chuti do života. Pri profesionálnych cieľoch nezabúdajte na jemné odtiene taktiky, ale v láske si môžete dopriať maximálnu otvorenosť. Skúste skryť vašu silu za milý úsmev.

Lev

Počas dnešného dňa sa snažte čo najviac oddychovať. Pokúste sa nájsť si nejaké nové záľuby. Nenechajte sa životom zatiahnuť do nepríjemného stereotypu. Taký život nie je ani zďaleka pre vás. Prichystajte sa na problémy, ktoré vás zajtra čakajú na pracovisku.

Panna

Ak vás otravuje skoré ranné vstávanie, dnes si môžete kľudne poleňošiť dlhšie. Je predsa víkend a vy sa nikam neponáhľate. Mali by ste trochu spomaliť vaše životné tempo a viac sa venovať oddychu a starostlivosti o svoje telo a o seba.

Váhy

V poslednom čase ste akosi zanedbali niektoré dôležité záležitosti a tie sa teraz hlásia o slovo. Urobte si poriadok v o svojich veciach a venujte sa veciam, ktoré ste stále odkladali. Aj tak ich raz budete musieť urobiť, tak nech je to čím skôr.

Škorpión

Veľmi dobre sa budete cítiť počas dnešného dňa až vo večerných hodinách. Posledné voľné hodiny venujte svojmu priateľovi. Dajte mu najavo svoje city. Ste veľmi temperamentná a práve dnes by ste sa mala čo najviac krotiť, aby ste neurobila niečo, čo by ste neskôr ľutovala.

Strelec

Dnešnú nedeľu by ste mali stráviť v kruhu svojej rodiny a aspoň dnes vypnúť a prestať sa zaoberať prácou. Zorganizujte napríklad rodinný výlet alebo nejaké iné zaujímavé podujatie. Uvidíte, akí budú deti i partner šťastní, keď sa dnešný deň budete venovať výhradne im.

Kozorožec

Dnešný dostatok energie a snaha vecami pohnúť dopredu vám pomôžu pri prekonaní každodenných prekážok. Riešenie vášho problému sa už deje bez toho, aby ste si to uvedomovali. Koncom dnešného dna vás čakajú dobrá správa a pozitívna zmena.

Vodnár

Počas dnešného dňa sa radšej držte čo najviac v úzadí. Nerobte nič, čo by vás mohlo rozladiť a rozčúliť. Buďte čo najviac úprimná a tolerantná. Nesmiete sa s nikým hádať. Dávajte si pozor na jazyk, niekedy viac ublížite slovom ako činom. Udržte si aj vnútorný úsmev.

Ryby

Hviezdy sú vám naklonené, preto by ste mali viac premýšľať o svojej budúcnosti. Využite niektorú z nedávnych ponúk. Šťastie vás neopustí, a ak sa objaví nepredvídaná prekážka alebo problém, prekonáte ho s obdivuhodnou ľahkosťou.