Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2020 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes zavládne vo vašej duši mier a pohoda. Všetkým budete rozdávať úsmevy i dobré rady, a to sa odrazí aj na pozitívnych reakciách okolia. Vaša dobrá nálada zrejme pramení z vedomia, že sa blíži víkend. Užite si to a večer prežite v príjemnej spoločnosti.

Býk

Nechoďte tam, kde si myslíte, že sa nebudete cítiť príjemne. Robte len to, čo uznáte za vhodné. Nevyhýbajte sa však kontaktu s najstaršími členmi rodiny. V spoločnosti mladších kolegov opačného pohlavia sa budete cítiť trochu na rozpakoch.

Blíženci

Posledný pracovný deň plne využite na ukončenie rozrobenej práce, aby ste na blížiaci sa víkend išli so spokojným svedomím a nemysleli ste na prácu. Ak by sa vám zdalo splnenie niektorej úlohy náročné, kľudne požiadajte o pomoc kolegu, ktorý vám určite rád pomôže.

Rak

Dnes by ste si mohli vziať napríklad dovolenku. Voľný čas stráviť v spoločnosti svojho partnera. Alebo sa venovať sama sebe. Veď kedy ste naposledy myslela na seba a venovala sa tomu čo vás baví? S partnerom dnes pravdepodobne vyriešite dlhodobý problém.

Lev

Dnes by ste najradšej nechala prácu prácou, ale to nebude také ľahké. Všetky povinnosti si musíte splniť, a to bez akéhokoľvek odkladania. Zamestnanie nebude pre vás dnes tým najšťastnejším miestom, ale v súkromí to bude o to krajšie a príjemnejšie.

Panna

Dnes si budete musieť splniť povinnosti v domácnosti a až potom sa môžete ísť niekam zabaviť so svojimi priateľmi. Vyhnite sa v spoločnosti akýmkoľvek konfliktom a nezhodám. Neohovárajte a nepodpichujte svojich priateľov, aby sa to neobrátilo proti vám.

Váhy

Aj keď vás dnes kolegovia zavolajú na večierok, odmietnete. Nachádzate sa v období, kedy uprednostňujete pohodu a teplo domova pred bujarými zábavami. Keďže je to asi len prechodné obdobie, užite si naplno príjemnú rodinnú atmosféru.

Škorpión

Tento týždeň je pre vás maximálne vyčerpávajúci. Ste unavená a ledva čakáte na koniec každého dňa. V očakávaní oddychového víkendu počítate hodinu za hodinou. Víkend je síce istý, ale pre istotu si ešte raz zopakujte, čo máte nakúpiť.

Strelec

Nedajte sa vyprovokovať k neuváženým činom, ktoré by mohol závistlivý kolega, či kolegyňa zneužiť proti vám. Koncom týždňa sa pripravte na menšie nedorozumenie v rodine, ktoré vám však na druhej strane pomôže získať vášho partnera na svoju stranu.

Kozorožec

Dnešný deň skúste viac než pracovným povinnostiam venovať pozornosť rodinným príslušníkom. V zamestnaní sa zbytočne nezdržujte po pracovnom čase, radšej sa ponáhľajte domov a usporiadajte napríklad nejaký rodinný výlet do prírody.

Vodnár

Najmä vo večerných hodinách sa u vás začne prejavovať akási melanchólia a precitlivenosť. Vyhnite sa dôležitým rokovaniam a radšej strávte večer v spoločnosti priateľov. Pri troche snahy sa im podarí zlepšiť vám náladu. Neostávajte doma osamotená.

Ryby

Dnes vás čaká priam fantastický deň. Dá sa povedať, že začínate vo víkendovaní. V zamestnaní nemáte žiadne ťažké povinnosti. Celý deň dnes prežijete ako v oblakoch. Venujte sa svojej rodine a taktiež nezabúdajte ani na svojich priateľov.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.