Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2022 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Počas dnešného dňa si budete veľmi dobre rozumieť s kolegami, nadriadenými, priateľmi, rodinou - proste s celým okolím. Nikto vám dnes nebude hádzať polená pod nohy, práve naopak - ochota pomôcť vás bude sprevádzať všade tam, kam sa pohnete.

Býk

Ak vás dnes niekto pozve na oslavu, bude to pre vás síce neočakávané, ale zato milé prekvapenie. Už dávno ste sa neboli zabaviť a skutočne potrebujete vypnúť. Budete sa tešiť o to viac, že vás pozývajú do spoločnosti, kde sa budete cítiť určite príjemne.

Blíženci

Dnešná nudná nevýraznosť vás síce nepoteší, ale určite ani neublíži. Pokorne prijmete dnešný deň na odpočinok. Nestavajte si však imaginárne zámky. Bezradnosť vám v žiadnom prípade nehrozí. Preniknete až k podstate veci, poradíte si so všetkým.

Rak

Dnešný deň bude nenápadný až všedný. Nevyvíjajte preto žiadnu mimoriadnu aktivitu a nenúťte sa do náročných úloh. Oddych a relax by mal byť pre vás celodennou náplňou, aby ste nečerpali energiu. Nepodľahnite škodlivým spoločenským vplyvom.

Lev

Ak vám práca lezie už poriadne krkom, vezmite si voľno. Ak si nemôžete dovoliť jarnú dovolenku v zahraničí, vyberte sa na naše hory a poriadne si užite sneh a čerstvý horský vzduch. Určite naberiete nové sily a posilnite si aj organizmus.

Panna

Ak urýchlite ukončenie istej pracovnej záležitosti, môžete sa s pokojným svedomím venovať partnerovi a rodine. Pred vami sú dni, ktoré vás posilnia a dodajú vám fyzickú a psychickú energiu. Ak máte pre partnera dôvernú informáciu, najlepšie bude oznámiť priateľom, že na víkend odchádzate.

Váhy

Energiu, ktorou disponujete, vydávajte efektívne a po dávkach. Krátky a jednorazový výbuch emócii by sa mohol odraziť na vašom zdraví. Hľadajte aj zmysel v tom, čo robíte a nielen istotu. Dostali ste sa do slepej uličky. Mali by ste sa šetriť a dopriať si oddych.

Škorpión

V zamestnaní sa vám dnes bude skutočne dariť. Všetky povinnosti zvládnete bez akýchkoľvek ťažkostí. Nič vás nevyvedie z miery a taktiež ani nerozčúli. Vyhýbajte sa počas celého dňa hazardným hrám, či nepremyslenému míňaniu peňazí.

Strelec

Chceli by ste stihnúť čo najviac vecí, aby ste na víkend odchádzali s čistou hlavou. Väčšina dôležitých úloh sa vám aj podarí, pár maličkostí dotiahnete po víkende. Vo všeobecnosti však môžete byť so sebou spokojná a máte právo tešiť sa na voľné dni.

Kozorožec

Dávajte si pozor, aby ste neboli príliš otvorená a dôverčivá k ľuďom, ktorých málo poznáte. Aj keď nemáte problém s nadväzovaním známostí a kamarátstiev, táto taktika by dnes nemusela byť správna. Buďte radšej zdržanlivejšia a opatrnejšia.

Vodnár

Záver týždňa bude v znamení dokončovania pracovných úloh. Dnes môžete byť so sebou naozaj spokojná. Všetko sa vám podarí stihnúť na čas a na víkend budete odchádzať s čistým stolom. Voľno si tak môžete naozaj naplno vychutnať.

Ryby

Už sa neviete dočkať víkendu a myšlienkami ste už úplne inde len nie v práci. Odrazí sa to aj na vašom pracovnom výkone. Dnes budete reagovať doslova ako v spomalenom filme. Dávajte si pozor, aby ste nenarazili na šéfa, ten by to asi nebral tak s humorom ako kolegovia.