Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2021 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Hektické obdobie, v ktorom sa práve nachádzate sa už čoskoro skončí a vy si budete môcť konečne vydýchnuť. Budete mať čas zosumarizovať si záležitosti z posledných dní a zistíte, že sa vám darilo celkom dobre. Dokonca lepšie, ako ste predpokladali.

Býk

Pre svoj podnik dnes objavíte úplne nové možnosti, na úradoch a v banke budete mať úspech, manželstvo a láska sa dnes prejavia ako prístav plný krásnej pohody. Budete sa počas dnešného dňa cítiť naozaj príjemne a dokonca aj dôležito.

Blíženci

Kolobeh pracovných udalostí sa dnes bude krútiť neuveriteľnou rýchlosťou. Nemajte z toho však žiadne obavy. Bude pre vás výhodnejšie, ak dnes budete v úzadí. Prezentovať sa môžete aj inokedy, dnes na to nie je ten najvhodnejší deň.

Rak

Práce dnes budete mať skutočne požehnane, ale nemajte žiadne obavy. Treba si zvoliť správny systém riešenia situácie. Vyhýbajte sa intrigám medzi kolegami. Dokážte, že ste žena so srdcom na správnom mieste. Nenechajte sa znechutiť tým, čo sa bude diať v okolí.

Lev

Na pracovisku by ste sa dnes mala radšej držať v úzadí. Nesmiete sa nijako výraznejšie s nikým rozkmotriť. Nebolo by to pre vás ani zďaleka výhodné. Keď pôjdete domov, straste zo seba nepríjemnosti z pracoviska a tešte sa na svoju rodinku.

Panna

Dnes hýrite novými nápadmi, pozitívnou energiou, veľmi vás priťahujú osoby opačného pohlavia, pomýšľate na zálety. V kruhu vašich priateľov sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré patrične využijete vo svoj prospech a na upevnenie svojej pozície.

Váhy

Vaši kolegovia vám dnes podajú v zamestnaní pomocnú ruku, ktorú budete veľmi potrebovať. Čaká vás veľa povinností. V súkromí nečakajte nijaké zmeny, všetko sa bude uberať ako doposiaľ. Neprepínajte svoje sily a dávajte si pozor na úrazy.

Škorpión

Dnes vás niekto oboznámi so svojimi plánmi a bude čakať, že vyjadríte svoj kritický názor. Preto by ste nemali ostať iba pri súhlasnom pritakávaní, ale dotyčnému povedzte, čo si naozaj myslíte. Veď práve na to čaká. Nesklamte ho.

Strelec

Problémy, ktoré sa vám dnes nahromadia na pracovisku, nechajte radšej v práci – v žiadnom prípade si ich nenoste domov. Ak máte dnes dôležité rokovanie, alebo dôležité rozhodnutia, radšej o nich ešte popremýšľajte – v žiadnom prípade sa neunáhlite.

Kozorožec

Zdá sa vám, že máte veľa tvorivých síl? Dokonca aj na rozdávanie? Pustite sa do dlho odkladaných plánov, ale nezabudnite ani na korešpondenciu. Pomôže vám aj milovaná osoba. V súkromí nastáva pre vás príjemný deň. Dávajte si pozor na zdravie.

Vodnár

Nedajte sa dnes nikým nalákať na to, aby ste niekoho podrazili. Robte všetko čestne. V žiadnom prípade sa nechovajte ironicky a ani povýšenecky. Práca je dnes veľmi ťažká, ale nemajte strach, všetko zvládnete a navyše vo výbornom čase. V súkromí pozor na hádky.

Ryby

Niekto z vášho okolia vám zloží úprimnú poklonu. Budete mať príležitosť zistiť, kto to s vami myslí úprimne a kto náklonnosť iba predstiera. Pokiaľ vám dnes niečo skríži vaše plány, nezúfajte, pretože vďaka priaznivému vplyvu planét budete mať možnosť všetko uviesť do najlepšieho poriadku.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.