Horoskopy na dnes | REHOT.sk
Dalšie naše služby
Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2024 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Opäť sa pre vás začína nový pracovný týždeň. Cez víkendové dni ste načerpali dostatok energie a dobrej nálady na to, aby ste všetko zvládli bez najmenších ťažkostí. Viac sa zabávajte s priateľmi, v žiadnom prípade sa neuzatvárajte sama do seba.

Býk

Budete čulé ako rybičky. Hravo zvládate nielen pracovné, ale aj domáce a rodičovské povinnosti. Neúnavne sa púšťate do nových úloh a partner má problém presvedčiť vás, že nielen prácou je človek živý. Nezabúdajte, že na udržanie dobrej kondície treba dodržiavať správnu životosprávu.

Blíženci

Osud je vám priaznivo naklonený. Máte veľa tvorivých síl. Nechcete sedieť niekde v kúte. Kto však vyčnieva z radu, často budí nevôľu druhých. Teraz budete mať týždeň taký nabitý spoločenskými udalosťami, že na problémy nebudete mať čas.

Rak

Trochu slabšiu fyzickú kondíciu úspešne nahradíte duševnou aktivitou. Dnes sa vám bude dariť v učení a pri práci, ktorá vyžaduje psychickú námahu. Sľubne sa vyvíjajúce šance pre novú kariéru nepokazte nevhodným okatým predvádzaním sa.

Lev

Dnes nikam necestujte a vyhnite sa veľkým nákupom. Je vhodný čas na aktívny oddych a relaxáciu svojej energie. Domácnosť si priam vyžaduje vaše ruky. Nečakaný hosť vás síce poriadne zaskočí, ale o to viac pobaví. Nezabúdajte na svojich priateľov.

Panna

Majte trpezlivosť a načúvajte svojej intuícii. Vaša situácia nie je taká zlá, ako si nahovárate. Nečaká vás to najhoršie, čoho sa bojíte. Ste skutočne silnou a zároveň vnímavou ženou, ktorá dokáže prejaviť pochopenie tomu, kto ho potrebuje. Organizujte život sebe a aj iným.

Váhy

Počítajte s väčšími výdavkami do domácnosti. Pokiaľ svoju peňaženku nechcete ešte viac odľahčiť, necestujte bez lístka a dávajte si pozor na prekročenie rýchlosti. Nadriadení budú od vás očakávať viac usilovnosti a ak ich nárokom vyhoviete, odmena vás neminie.

Škorpión

Deň bude priaznivý viac v práci ako v súkromí. Je možné, že sa vyskytne nejaká nepríjemná situácia a preto sa zamyslite nad vašim konaním, aby ste si nespôsobila zbytočné nepríjemnosti, ktoré by vás neskôr mohli parádne mrzieť. Ak už sa vyskytne nejaký problém, pokúste sa ho riešiť s rozvahou.

Strelec

Šťastena vám naozaj praje a vy sa môžete tešiť z toho, že sa stanete centrom pozornosti. Uvedomte si, že z tejto svojej pozície môžete veľmi veľa vyťažiť. Ak sa rozhodnete zmeniť svoju finančnú situáciu, určite to dokážete a celkom jednoducho.

Kozorožec

Máte pred sebou pondelok. Deň, ktorému by ste sa najradšej vyhli. Po krásnom víkende a oddychu sa vám vôbec nechcelo dnes nastúpiť do zamestnania, ale bohužiaľ nedá sa nič robiť, práca je práca a vy si musíte svoje povinnosti plniť, a to bezodkladne.

Vodnár

Začína sa pre vás nový pracovný týždeň. Možno začínate pomýšľať na zmenu pracovného miesta, ale dobre si rozmyslite, či by sa vám to skutočne vyplatilo. Nelietajte v oblakoch, radšej sa držte pevne pri zemi. Nevyvolávajte konflikty, radšej sa im vyhýbajte.

Ryby

Už dávnejšie plánujete obohatiť svoj šatník o nejakú peknú novú vec? Dnešok je ideálny deň na nákupy. Zavolajte priateľke a dohodnite si dnes popoludní výlet do mesta. Určite nájdete niečo zaujímavé a zároveň sa dobre zabavíte.