Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2021 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Ak ste sa dnes rozhodli vyjsť si do spoločnosti, kroťte svoj temperament. Príjemne sa zabavte, ale nepreháňajte to s tou odviazanosťou, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Myslite aj na svojho partnera. Neodstavujte ho na druhú koľaj. Mohlo by sa vám to vypomstiť.

Býk

Čím viac sa snažíte venovať cez víkend sama sebe, tým viac ľudí vás otravuje so svojimi záujmami a zaťahuje vás do svojho programu. Povedzte im rázne nie a spravte si víkendový program podľa vlastných predstáv. Nie ste predsa nikoho sluha.

Blíženci

Najlepšie si oddýchnete v rodinnom kruhu svojich najbližších. Cítite sa medzi nimi veľmi príjemne. Najbezpečnejšie je však v náručí vášho partnera. Povedzte mu, čo k nemu cítite a ako potrebujete jeho lásku. Zabránite tak šíreniu chladu vo vašom vzťahu.

Rak

Hoci máte prehľad o cenách tovaru, môže sa stať, že aj vy sa napálite. Cez víkend nevyhľadávajte spoločnosť, zdržiavajte sa radšej doma. Každý nepredvídateľný výdavok v pokoji to partnerom prediskutujte. V takom prípade prebehnú u vás oslavy bez problémov.

Lev

Tento víkendový deň je viac než vhodný na aktívne relaxovanie. Vonku je čerstvo a vy by ste sa mohla napríklad vybrať niekam do prírody. Určite by to prospelo aj vášmu zdravotnému stavu. Kroťte svoju výbušnosť pri komunikácii s rodinnými príslušníkmi.

Panna

Príjemná návšteva starého známeho z minulosti vás zohreje na duši a poteší vaše srdce. Uvedomíte si, že takýchto pozitívnych zážitkov by ste mali prežívať viac. Skúste zobrať osud do vlastných rúk a zmeňte každodenný stereotyp na niečo zaujímavejšie.

Váhy

Potykajte si s posteľou a dajte prednosť jej vábeniu pred vzrušujúcimi domácimi prácami. Šikovnosť bude v nasledujúcich dňoch pre vás neznámym pojmom. Urobte si domácu dovolenku, plnú sladkého nič nerobenia. Oznámte rodine radšej vopred túto skutočnosť.

Škorpión

Aj keď ste sa na tento víkend výnimočne tešili, nebude sa diať nič výnimočného. Ale aj tak prežijete príjemný, možno trošku stereotypný deň, na konci ktorého si však spokojne ľahnete do postele a budete sa tešiť z toho, že zajtra je nedeľa.

Strelec

Zabudnite na prácu - doteraz jej hádam bolo dosť. Doprajte si pre zmenu iné potešenie, napríklad víkend či dokonca celý týždeň so svojím milovaným. Osamelé dámy, vyrazte na lov. Oddychujte, hrajte sa, plánujte, milujte. Neprepadnite pre pár korún workoholizmu.

Kozorožec

Pokiaľ sa dnes rozhodnete usporiadať nejakú oslavu, podarí sa vám veľmi dobre. Zábava nebude mať konca. Ak chcete radšej voľný čas stráviť s rodinou, bude to taktiež nezabudnuteľný deň plný pekných chvíľ. Môžete sa tešiť.

Vodnár

Dnes budete pociťovať veľký záujem osôb opačného pohlavia o vašu osobu. Nenechajte sa tým však príliš uniesť. Neflirtujte – mohli by ste tým ublížiť tomu, koho skutočne milujete. Dávajte si veľmi dobrý pozor pri riadení motorového vozidla.

Ryby

Čaká vás príjemný deň plný milých situácií. Ak sa večer vyberiete do spoločnosti, stretnete osobu, ktorú ste už veľmi dlho nevideli. Veľmi vás to poteší. Dnes je taktiež veľmi vhodný deň na to, aby ste svoj milostný vzťah posunuli o priečku vyššie.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.