Horoskopy na dnes | REHOT.sk
Dalšie naše služby
Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2024 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Zmeny, na ktoré ste sa chystali už dávnejšie, začnete dnes realizovať. Mnohých vašich kolegov to zaskočí, niektorí si to však ani nevšimnú, pretože začnete najmä od seba. Tím, čo to zaimponuje vás budú nasledovať, ostatní sa čoskoro budú musieť prispôsobiť.

Býk

Túžite po prednostnom uspokojovaní vlastných potrieb a neobzeráte sa pritom naľavo napravo. Pozor, aby nedošlo ku konfliktu hneď ráno, lebo chcete do kúpeľne vstúpiť prvá a byť tam najdlhšie. Svoju priebojnosť využite viac pri získavaní výhod v profesionálnej sfére.

Blíženci

Dnes sa ocitnete v zmätku, pretože nie ste schopná prijať zodpovednosť alebo riešiť problémy praktickým spôsobom. Ak sa zistíte, že život sa dá zvládať tak, ako prichádza, neskôr vám to ušetrí radu zbytočných situácii. Učte sa prevencii.

Rak

Ak niekomu z vášho bezprostredného okolia niečo nedochádza, vy mu to radšej nevysvetľujte. Pre vás oboch bude lepšie, keď nepochopí celý dosah danej záležitosti. Vyhnete sa tak zdĺhavému vysvetľovaniu a presviedčaniu o vašej bezúhonnosti.

Lev

Zlú náladu z nezhôd v zamestnaní si zrejme v týchto dňoch prinesiete aj domov. Celková nervozita, nepríjemnosti s deťmi alebo susedmi a hlavne mrzutá nálada vám namiesto oddychu pripravia večery plné vrások. Tieto dni sa venujte novým plánom a rozmýšľaniu o tom, čo zlepšiť.

Panna

Pondelky nemá nikto rád a zvlášť nie po príjemne prežitom víkende. Pracovať sa ale musí a na Vás čaká ešte pár nedokončených úloh z minulého týždňa. Čím skôr začnete, tým skôr skončíte a budete sa cítiť oslobodená od pút povinností.

Váhy

Po víkende máte dosť síl i náladu, zvládnuť aj dvojnásobnú porciu povinností. Práca sa vám bude dariť jedna radosť, opačné pohlavie o vás dnes prejaví veľký záujem - a tak hlavu hore! Pre nezadané dámy nastáva čas nových známostí a vzťahov.

Škorpión

Máte pocit, že svoje povinnosti v zamestnaní nezvládnete? Je to len pocit, určite všetko zvládnete a dokonca bez vážnejších problémov. Nemala by ste sa rozčuľovať nad maličkosťami. Venujte sa len takým veciam, ktoré sú pre vás skutočne dôležité.

Strelec

Zamestnanie dnes bude pre vás zábavou. Vo voľnom čase sa skúste venovať viac sama sebe, robte to, čo vás baví a zaujíma. V žiadnom prípade sa dnes nezamotávajte do konfliktov medzi ostatnými kolegami a pracovisku. Zamyslite sa nad budúcnosťou.

Kozorožec

Ak by ste dnes chceli radikálne zmeniť účes, alebo si kúpiť drahé oblečenie, radšej s tým ešte počkajte. Váš vkus je totiž v útlme a svoje rozhodnutie by ste mohli už čoskoro oľutovať. Dnes sa proste vyhnite akýmkoľvek úpravám a nechajte to na vhodnejšiu dobu.

Vodnár

Dnešný deň vám prinesie nepríjemnosti a spory. Buďte pripravené, lebo prípadná katastrofa chce zaútočiť. Život vám komplikujú nezhody a vaše vzťahy sa môžu zmeniť na popol. Zachovajte pokoj. Druhá polovica dňa prinesie úspech. V práci čakajte pozoruhodné zmeny.

Ryby

Pracovný týždeň začnite splnením najdôležitejších úloh a ostatné presuňte na inokedy. Dnes budete mať dosť povinností aj mimo pracovisko. Snažte sa byť pokojná a vyrovnaná a všetko v pohode stihnete. Aj manikúru, aj vyzdvihnúť deti zo škôlky.