Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2022 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

V žiadnom prípade sa dnes nepúšťajte do ničoho neznámeho. Robte to, čo robiť viete. Nemajte žiadne výčitky svedomia a kľudne povedzte svojmu partnerovi, že príliš míňa. Mali by ste šetriť. Nehazardujte. Vždy radšej vsaďte na istotu.

Býk

Dnešný deň bude pre vás veľmi zaujímavý. Stretnete sa s novými ľuďmi, ktorí vám budú ochotní pomôcť v každej situácií. Nemala by ste sa zbytočne rozčuľovať nad vecami, ktoré nie sú až také dôležité. So svojím partnerom si dnes budete rozumieť viac ako dobre.

Blíženci

Počas dnešného dňa budete vítaná všade, kam prídete, najmä ak prinesiete so sebou niečo, s čím tých ostatných potešíte, či prekvapíte. Konečne dostanete ďalšiu príležitosť nadviazať priateľské kontakty, ktoré ste už považovali za navždy stratené.

Rak

V partnerskom vzťahu sa môžu vyskytnúť menšie nedorozumenia, ktoré úmyselne zapríčiní tretia osoba. Mali by ste si dávať pozor na neuvážene investované peniaze, ľahko by ste mohli prerobiť. V zamestnaní očakávajte dni, ktoré vám pomôžu v kariére.

Lev

Vo vašom konaní počas dnešného dňa budú prevládať prvky veľmi dobrej výchovy. Možno zapôsobíte na svoje okolie ako veľmi sympatický a slušný človek. Môžete sa zoznámiť s veľmi príjemnými ľuďmi a dobre sa zabaviť. Buďte sebaistá a rozhodná.

Panna

Dnes sa správajte sebaisto a rozhodne. Nedajte sa odradiť od svojho zámeru pochybovačnými hlasmi. Vy veľmi dobre viete, čo chcete. A ak ste o tom presvedčená, choďte ďalej. Aj tak by vám v prípade vzniku problémov určite nikto nepomohol.

Váhy

Ak cítite, že sa blíži niečo nepríjemné, určite to príde. Ale nerobte si z toho ťažkú hlavu. Ak sa dnes stane niečo nepríjemné, určite to hneď vyriešite. Taktiež by ste sa mohla venovať starým problémom, ktoré už neznesú odklad. Viac sa venujte sama sebe.

Škorpión

Dnes by ste si mali oddýchnuť od filozofovania a od všetkých záležitostí, ktoré by zamestnávali váš mozog. Radšej si na dnes neplánujte ani dôležité rozhodnutia a venujte sa sebe a svojim blízkym. V najbližších dňoch na to už nebudete mať toľko času.

Strelec

Je krásny deň a vy sa cítite ako ryba vo vode. Všetko klape tak ako má. Na pracovisku všetko zvládate s prehľadom a nedostanete sa ani do žiadnych nepríjemných situácií, ktoré by vám mohli pokaziť dobrú náladu. V spoločnosti priateľov sa nebudete cítiť práve najlepšie.

Kozorožec

Pripravte sa na dlho očakávanú správu. Nemusíte sa ničoho obávať, všetko dopadne nad vaše očakávanie. V partnerskom vzťahu sa síce môže prehnať rýchla búrka, ale pokojnú hladinu vážne nerozčertí. Je čas na zmierenie sa so svojimi najbližšími – rodičmi.

Vodnár

Dnešný deň bude pre vás skutočne príjemným dňom. Pracovné povinnosti nebudú zložité a všetko vám pôjde ako po masle. V súkromnom živote sa snažte byť viac tolerantná a prístupná ľuďom, ktorí vás naozaj veľmi potrebujú – buďte pre nich tou správnou oporou.

Ryby

Nedajte sa vyprovokovať k neuváženým činom, ktoré by mohol závistlivý kolega či kolegyňa zneužiť proti vám. Koncom týždňa sa pripravte na menšie nedorozumenie v rodine, ktoré vám však na druhej strane pomôže získať vášho partnera na svoju stranu.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.