Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2020 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes vás čaká pozoruhodný deň. Vyskytnú sa v ňom aj pozitíva a aj negatíva. Nemajte strach z ničoho nového. Bez obáv sa môžete pustiť aj do neľahkých úloh v zamestnaní. V súkromnej sfére by dnes mohli nastať menšie konflikty, ale nemajte žiadne obavy.

Býk

Dobre sa dívajte, čo robia tí, ktorých považujete za úspešných. Potom sa vám možno podarí pochopiť, že sú veci, ktorým venujete až zbytočne veľa pozornosti a aj napriek tomu z nich nič nemáte. Ak sa začnete viac snažiť zmeniť to, bude sa dariť aj vám.

Blíženci

Dnešok je ako stvorený pre uskutočnenie vážnych rozhodnutí, realizáciu dôležitých stretnutí a riešenie dlhodobých problémov. Nemusíte sa obávať žiadnych nepríjemností. Budete mať tie najlepšie predpoklady ako uspieť i u obávaných protivníkov.

Rak

V návale každodenných povinností by ste nemali zabúdať na vaše dlhodobejšie ciele a projekty. Máte pocit, akoby ste stále doháňali nesplnené resty a na viac už vám neostávajú sily ani chuť. Skúste viac oddychovať a naberiete tak novú energiu i inšpiráciu.

Lev

Čaká na vás pozitívna zmena a spoznáte nové dimenzie života. Nie je vylúčený ani postup v práci alebo finančný zisk. Očakávajte kolísanie hladiny energie. Skúste sa rozveseliť v kruhu priateľov. Večer je vhodný na návštevu kultúrneho podujatia.

Panna

Vaše plány a sny majú veľa podôb a veľa možností k realizácii, ale v konečnom dôsledku si budete musieť vybrať kadiaľ ísť. Kto má veľa smerov a veľa ciest na výber, nakoniec nedotiahne nič dokonca a nedôjde k vysnívanému cieľu.

Váhy

Spolupráca s ľuďmi vás nemusí posúvať dopredu, tak ako by ste si predstavovali, práve na opak. Stojíte namieste, len tí okolo vás postupujú a preto sa vám zdá, že všetko je v pohybe. Zamyslite sa nad svojim postojom a radikálne zmeňte ho.

Škorpión

Konečne nastáva čas prosperity, šťastia, radosti a úspechov. Vaše ambície vás neustále posúvajú po rebríčku kariéry. Za vaším úspechom neraz v pozadí stojí človek, ktorému na vás záleží. Prejavte mu svoju vďaku. Dávajte si pozor na unáhlené konanie.

Strelec

Dnes sa možno pod tlakom okolností vzdáte svojich rozhodnutí o uskutočnení riskantných plánov. V zamestnaní veľa úspechov nečakajte, naopak v súkromí vás poteší viacero udalostí naraz. Vychutnávajte si rodinnú pohodu a nezaťažujte sa pracovnými záležitosťami.

Kozorožec

Nikto vám nechce zle. Dnešnú kritiku prijmite bez nervozity. Berte to ako dobre mienenú radu, z ktorej si vezmite ponaučenie. Chyby si musíte uvedomiť a čo najskôr sa ich snažiť napraviť. Ignorujte prípadný pesimizmus. Snažte sa nájsť vo všetkom súlad a harmóniu.

Vodnár

V práci sa síce budete musieť porátať s množstvom nových povinností, mali by ste ich však prijímať pokojne a bez reptania. Inak o sebe môžete vytvoriť dojem, že neradi prijímate nové výzvy. Nasaďte radšej energickejšie pracovné tempo a doma potom spomaľte.

Ryby

Úspech sa skladá z množstva drobných krokov. Nech už sa snažíte o čokoľvek a sústavne na tom pracujete, zrekapitulujte si drobné pokroky a odmeňte sa. Príjemné stretnutie alebo drobná radosť rozjasní váš deň úsmevom a pohodou na dlhej ceste.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.