Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2019 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes pristupujte ku všetkému s osobitým humorom, hádky a nezhody rozptýlite skôr, ako k nim dôjde. Zaujímajte sa o problémy iných, aby nemali pocit, že si ich nikto nevšíma a nik im nechce pomôcť. Získate si tak náklonnosť a priazeň mnohých ľudí, ktorí vám to neskôr oplatia.

Býk

Pôsobenie hviezd úplne vylúči beznádejné a zamotané situácie. Dnešný deň prežijete v pohode a bez rozpakov. Po celý deň si zachovajte jasnú myseľ, aby sa vám váš cieľ nestratil niekde v diaľke. K večeru sa úplne upokojte a doprajte si dobrú hudbu.

Blíženci

Každý život má svoju melódiu. Viete aká hudba charakterizuje váš dnešný deň a udalosti v ňom? Vcíťte sa do rytmu. Môžete sa mu podvoliť alebo aj nie. Keď vám rytmus neladí, prelaďte radšej na priaznivé vlny radosti, lásky a úspechu.

Rak

Nestráňte sa udalostí vôkol seba, ale sa nimi nenechajte pohltiť. Myšlienku, ktorá vám skrsne v hlave, môžete rozvinúť do želaného efektu. V plnej miere sa spoľahnite na svoje osobné čaro, ktoré vám pomôže otvoriť nejedno srdce a vyrieši za vás starý nepríjemný problém.

Lev

Dnešný deň je vhodný na regeneráciu fyzických síl a kondičné aktivity. Prechádzka v prírode s rodinou alebo priateľmi sa žiada aj kvôli utuženiu vzťahov príjemnými zážitkami. Možno si dnešný pobyt v prírode idealizujete, lenže treba sa aj vhodne obliecť – počasie ako jediné prekvapenie.

Panna

Nový nápad, ktorý vám skrsne v hlave, príliš dlho neodkladajte a rýchlo sa ho rozhodnite aj realizovať. Aj keď sa vám bude zdať, že nič sa nedeje, vašu nerozhodnosť by mohol niekto zneužiť a pripísať si vašu skvelú myšlienku na svoje konto alebo vám vyfúknuť sľubný vzťah.

Váhy

Pracujte, ale robte len to najnevyhnutnejšie. Neprepínajte svoje sily a ak celý organizmus kričí po odpočinku, doprajte si ho. Vybavte dlho odkladané povinnosti a nebojte sa to poriadne osláviť. Najlepšie sa budete cítiť v partnerovom náručí alebo v kúpeľoch.

Škorpión

Máte pred sebou deň, kedy môžete prežívať lásku, krásu a harmóniu naplno. Podaktorí dostanú príležitosť pomôcť svojej zákonitej polovičke, vyriešiť problémy alebo získať niečo nové a hodnotné. Vyvarujte sa obmedzovania partnera a nič o ňom nevyzvedajte, skôr berte všetko s humorom.

Strelec

Dnešný deň je vhodný na výmenu informácii. Skúste hľadať ľudí, ktorí sú vašou skutočnou rodinou, spoločenstvo ľudí, v ktorom sa cítite doma a blízkosť priateľov, ktorí vám pomôžu veľa vecí pochopiť. Prelomte ľady svojej hrdosti, ktorá vám bráni vyrozprávať svoje starosti.

Kozorožec

Napriek všetkému ste silná osobnosť. Možno cítite, že všetko, čo chytíte do rúk, sa pokazí. Skúmajte, komu prospieva vaše úsilie. Nedostatok pochopenia v súkromí môže len prehĺbiť vašu prázdnotu, preto sa pokúste pochopiť svoje emócie a snažte sa v živote meniť horšie na lepšie.

Vodnár

Dnes sa prejaví zvýšený zmysel pre rodinu. Skúste sa oslobodiť od zabehnutých prístupov k ľuďom, uvoľniť sa a prežijete deň plný smiechu. Dôverujte svojim citom a konajte v súlade s nimi. Je to výborný deň na úprimný rozhovor s partnerom.

Ryby

Dnes platí pravidlo piatich priateľov, ktoré hovorí: "Každý človek je priemerom piatich ľudí, s ktorými sa stretáva najčastejšie." Zamyslite sa, s akými ľuďmi sa stretávate a či vás posúvajú vpred alebo ťahajú dole. Keď viete, ako to máte, čo s tým hodláte urobiť?
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.