Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2020 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Dnes vás čaká podnetný deň plný vitality. Na pracovnom stretnutí zapôsobíte nielen na svojich kolegov, ale aj na nadriadených. Študenti dnes hravo zvládnu náročnú skúšku. V súkromí budete mať akoby ustlaté na obláčiku. Nezabúdajte na svojich priateľov.

Býk

Dnes si nezačínajte žiadnu novú prácu a pokiaľ môžete, vezmite si dovolenku. Oddych tak fyzický ako aj psychický vám len prospeje a vy tak budete môcť načerpať novú energiu. Ani sa nenazdáte a nové nápady sa vám potom samé len tak prihrnú.

Blíženci

Je čas prestať plakať nad rozliatym mliekom. Je jasné, že vaša momentálna situácia nie je práve ružová, ale neustálym sťažovaním sa si nepomôžete. Zmiernite svoje nároky na seba, partnera i okolie a možno zistíte, že to nie je až také zlé, ako sa vám to javilo.

Rak

Dnes sa snažte o to, aby ste ukázali spoľahlivosť a bezúhonnosť. Zrejme vás poveria dôležitou úlohou a bude záležať len na vás, ako si s ňou poradíte. Ak k nej budete pristupovať naozaj zodpovedne, potešíte nielen nadriadeného, ale aj seba a svoju peňaženku.

Lev

Rozhľad môžete získať výstupom na vysokú horu a rozhliadnuť sa. Nadhľad nad situáciami aktuálnych dní môžete tým, že získate odstup od emócií. Hmotný zisk za akúkoľvek cenu neprináša vždy šťastie. Reagujte diplomaticky a strategicky. Korigujte držanie svojho tela.

Panna

V najbližších dňoch vás čaká dramatické a vzrušujúce obdobie plné zmien. Ste plní elánu a životného nadšenia, preto si to naozaj vychutnáte. Nenechajte sa zaskočiť maličkosťou, ktorá by vás mohla vyviesť z miery a pokaziť vám dobrú náladu.

Váhy

Činorodosťou a silou myslenia sa ocitnete pred novým začiatkom v zmysle naplnenia vnútorných ambícií. V partnerskom vzťahu dôjde k zlepšeniu, ak sa nebudete blokovať dávno minulými pocitmi. V pracovnej oblasti vám k vyriešeniu problému dopomôže šťastena.

Škorpión

Dnes odložte dôležité rokovania alebo nákupy na vhodnejší termín. Nespoliehajte sa na predchádzajúce sľuby a neodpustite, aby si niekto privlastnil výsledky vašej práce. V partnerstve buďte pozornejší a poskytnite oporu. Iba tak prekonáte väčšinu rozporov a nedorozumení.

Strelec

Pocítite, čo to znamená vyvíjať maximálne úsilie pre minimálne výsledky. Preto sa radšej vyhnite urputnej fixácii na jedno riešenie problému. Hlavou múr neprerazíte. Uvedomte si, že toto všetko je len prechodné štádium na ceste k zdokonaľovaniu, napríklad v trpezlivosti. Láska sa určite objaví.

Kozorožec

Postavenie hviezd vás bude smerovať k túžbe po hmotnom bohatstve. Uspokojivé výsledky však dosiahnu len tí, čo budú postupovať opatrne a kriticky k ponúkaným možnostiam. V kontakte s inými ľuďmi si veľmi dobre zvážte, čo poviete a urobíte skôr ako dospejete k záveru.

Vodnár

Jedna časť osobnosti dnes bude túžiť po láske a druhá chcieť žiť pre seba. Či už sa rozhodnete pre vzťah, alebo pracovné ambície, verte si. Využitím intuície, pozorovacích schopností a ujasnením si, čo z ponúkaných možností je to správne, dosiahnete spokojnosť.

Ryby

Nech už ste podľa ostatných ľudí vo vašom okolí akýkoľvek, vlastníte neopakovateľnú jedinečnosť. Vnútorná sila je hybnou pákou, ktorá vám pomôže zvrátiť priebeh udalostí. Zobuďte sa k sebadôvere! Spať môžete doma a cez víkend.
Chceš dostávať najlepšie vtipy na FB? Daj nám páčik.