Dalšie naše služby
Pridať vtip
Za autorské práva príspevkov preberaných z periodika REHOTNÍK zodpovedá spoločnosť Sander Media.
Copyright © 2023 ELET systems, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Horoskopy na dnešný deň

Baran

Máte pocit, že váš súkromný život je chudobný na spoločenské podujatia a zážitky? Tento víkend to môžete napraviť. Zájdite napríklad do galérie, na koncert alebo do divadla a uvidíte, ako pookrejete na duši. Určite obohatíte o nové zážitky aj partnera.

Býk

Pracovné povinnosti zostali na pracovisku a vy máte konečne voľno. V žiadnom prípade sa nevystavujte stresovým situáciám. Nebolo by to vhodné. Ak sa cítite sama, pozvite k sebe napríklad svojich priateľov na chutnú večeru. Bude to fajn.

Blíženci

Tento deň je ako stvorený na zábavu. Pokiaľ si dnes vyrazíte niekam do spoločnosti určite sa dobre odreagujete a prídete na úplne iné myšlienky. Potrebujete vypustiť z hlavy všetky povinností. V súkromí sa nachádzate vo veľmi závideniahodnej sfére. Buďte však opatrná.

Rak

Dnes je ten správny čas vyraziť si do spoločnosti. Stretnete človeka, s ktorým si výborne porozumiete a fantasticky sa zabavíte. Môže ísť o starého známeho, ale je tu i možnosť, že je to niekto úplne cudzí. Máte príležitosť začať nové hodnotné priateľstvo.

Lev

Počas dnešného dňa sa budete cítiť utiahnutá a neistá. Na pracovisku bolo cez týždeň veľmi veľa problémov, ktoré vás neuveriteľne vyčerpali. V plnej miere sa venujte oddychovaniu. Nech si vyberiete akúkoľvek formu relaxovania, budete sa cítiť príjemne.

Panna

Dnes je deň ako stvorený na zábavu a žúry. Skúste využiť svoj voľný čas na to, aby ste spoločne so svojimi priateľmi aspoň na chvíľu pozabudla na problémy zo zamestnania - iste vám to veľmi pomôže. Dávajte si pozor na to, aby ste neprišla o peniaze.

Váhy

Dnes si splňte iba tie najnevyhnutnejšie povinnosti a potom sa venujte tomu, čo vás baví. Voľný čas môžete využiť napríklad aj na zábavu s priateľmi. Určite by ste sa príjemne spolu zabavili napríklad na nejakej víkendovej akcii. Čo vy na to?

Škorpión

Víkend je ako stvorený na športovanie a intenzívnu starostlivosť o svoje telo. Preto by ste aj vy mali začať aspoň cez víkend, kedy je trochu viac času, začať na sebe pracovať. Správna životospráva, výdatný spánok a šport sú veci, ktoré vám len prospejú.

Strelec

Víkendovú pohodu si najlepšie užijete so svojimi priateľmi niekde v prírode. Počasie by vás ale nemalo prekvapiť nepripravených. Nezabudnite na teplé oblečenie a vyvarujte sa zmoknutiu. Rýchlo by sa to odrazilo na vašom zdravotnom stave.

Kozorožec

Víkendovú pohodu vám zrejme narušia vaši susedia. Aj keď neúmyselne, predsa len zasiahnu do vášho súkromia príliš hlučnou oslavou či diskusiou. Pokúste sa to tentoraz pretrpieť bez prílišného rozčuľovania či upozorňovania. Nabudúce už však buďte ráznejšia.

Vodnár

Využite chvíle popoludňajšieho voľna a víkend na zblíženie sa s potomkami. Zaujímajte sa, s kým sa kamarátia a aké majú problémy. Potom u vás nepríde k nepríjemným prekvapeniam v podobe zlej známky. V práci s nezdržujte viac, ako je nutné, aby ste nenarobili viac škody ako úžitku.

Ryby

Vyhýbajte sa počas dnešného víkendového dňa namáhavej práci. Nebuďte nerozumná a radšej si poriadne oddýchnite. Ak vás pozvú priatelia na spoločne strávený večer v kaviarni, prijmite ich ponuku, ale ak vás pozvú na nejaký divoký žúr, odmietnite.